Menu

nocnik:)

hej dziewczynki :) mam pytanko kiedy zaczęłyście sadzac swoje dzidzie no nocniczek?? ja próbuje moja 13 miesieczna coreczke juz sadzac ale ona strasznie płacze , albo ucieka z nocnika i siusia gdzoes w kącie;) raz udało jej sie z siusiac do nocnika :> nie wiem jak ja zachecic zeby chetniej siedziala na nocniku czy po prostu jeszcze odpuscic bo jest na to za mala?

martulcia18
 720  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem siadać

Odpowiedzi

Magdzik
Nic na siłę... Możesz ją sadzać na nocnik, ale jak ucieka, to niech sobie ucieka(grins) Traktuj to jednak jako zabawę. Jak przyjdzie pora, to sama będzie sikać do nocnika(kciuki)
myszka838383
skoro strasznie płacze to znaczy że jeszcze nie pora na nocnik. Mojego synka zaczęłam sadzać 3 miesiące przed drugimi urodzinami. Nie było żadnych problemów ( wolał załatwiać się do ubikacji) Nic na siłę! (kwiatek)
emiliab
Dokładnie jak pisze atena@. Ja mojego próbowałam sadzać za wcześnie to się obraził na nocniczek i zażądał odstawienia go z powrotem do WC. Teraz ma 21 m-cy i próbuje sam siadać, ale jeszcze w pieluszce, z gołym pupaskiem jeszcze nie chce. Dziecko samo wyczuwa najlepszy moment na nocniczek, sama się przekonałam.
rozowa82
moja tez ucieka ma 17 miesiecy
monilajsa
u nas nocnik stoi na honorowym miejscu w dużym pokoju w końcu stał się użyteczny.(krejzolka)
milka3006
to zalezy od dziecka poczekaj jak dorosnie to usiadzie moj syn szybko siadal na nocnik ale krotko bo podpatrzyl jak robi siusiu tata i siusial do kibelka na stojaco jak skonczyl dwa latka
Nula139
Nic na siłę,dziecko dopiero około 18 miesiąca zaczyna rozumieć do czego służy nocnik
patimama
Mój ma skończone 8 m-cy i lubie się "załatwiać" do nocniczka;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.