Menu

Nocnik - z pozytywką, czy bez???

Jak już wiecie, tatuś nam nocnik zniszczył i muszę kupić nowy(grins) I mam dylemat, czy znów kupić z pozytywką, czy zwykły? Zatem robię sondę, jakie macie nocniki(kciuki)

Mam nocnik...

Magdzik
 1223  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy nocnik

Odpowiedzi

Renatka2019
My mamy bez pozytywki i innego bym nie chciała. Pamiętam jak znajoma kupiła z pozytywką, to jej córa jak zrobiła siku to od razu wstawała zobaczyć co gra i kilka razy zrobiła kupkę na stojąco.
renata29
najzwyklejszy,kupiony w hipermarkecie :) i chyba wygodny bo młody lubi dłuuugo na nim siedzieć:)))
Ewa0528
My mieliśmy z pozytywką ale taki prosty i też go kupilśmy w hipermarkecie ;)
agnese32
ja mam w postaci konika z uszkami i jako glowa jest zabawka (awve)
JustiSam
Bez pozytywki. Dziecko przestaje sikac jak melodyjka zaczyna grac.
monique25
moj zadnego nie chcial, jedynie nakładke
madziullka
zwykły. nie kupowałam fikusnego nocnika bo dziecko załatwiania potrzeb nie moze traktowac jako zabawe. takie moje zdanie ;-) nakładke na ubikacje tez kupiłam zwykłą. i syn wie ze siusianie czy kupa to nie zabawa
tymianek
mamy zwykły, ale synek używał go może z m-c, ponieważ szybko "przesiadł się" na kibelek. A nocnik teraz stoi i tylko zawala miejsce ( w sumie to nie wiem czemu go trzymam (krejzolka) )
daryjka87poznan
My mamy z pozytywką i jak by sie nam zespuł to tez bym taki sam kupiła.
sheryl
Mieliśmy już z pozytywką misua na którym się siada okrakiem - wywaliliśmy, niewygodny i nienaturalny. Potem mini kibelek z klapą - niehiegieniczny, bo tam się siuśki wlewały w zakamarki. I w końcu kupilismy zwykły, najzwyklejszy - najlepszy (kciuki)
sheryl
* misia
korek221
Grześ miał nocnik bez pozytywki za to w kształcie "dorosłej"toalety z sedesem , wyjmowaną nakładką na siusiadełko , klapą i wyjmowanym pojemniczkiem na ....(grins) - bardzo sobie ten klopiczek chwaliliśmy(kciuki)(grins)
Magdzik
Dzięki dziewczyny(kwiatek) U nas pozytywka nie rozpraszała Moniki, wręcz przeciwnie siadała i przy robieniu siusiu nasłuchiwała, czy nocnik gra, więc u nas nie potwierdza się teoria, że taki nocnik jest NIEedukacyjny(grins) Dzięki raz jeszcze(kciuki)
clyde22
U nas grający jest.
Ale fakt, młodzieniec jak tylko usłyszy granie, zaraz zeskakuje. Trzeba go trochę stopować, żeby sprawę do końca załatwił...
rozowa82
idz z dzieckiem, niech samo sobie wybierze... nie pokazuj z pozytywka...
margolcia85
Nocnik mialam zwykly bez pozytywki, syn szwagierki musial miec lepszy wiec kupili muz pozytywką (wszystko musla mieć lepsze) a po jakimś czasie zminiali szybko bo maly bal sie robic siusiu, Mikolaj uwielbial sikanie na nocnik, a maly od szwagierki bal sie melodyjki :)
monilajsa
(prezent) mieliśmy zwykły czerwony z kaczuszką
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.