Menu

'' NOSEK

dziewczyny 5.05 mój mały ma zabieg w Chorzowie ma mieć przetykanie kanalików między noskiem a oczkami.Nawet niewiem jak to się fachowo mówi.Po konsultacji z lekarką jestem przerażona.Czy któraś mamusia miała już z tym kontakt ??

Delfin
 608  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie dziecko 10 miesiecy

Odpowiedzi

zosiafia
Ja wiem, że jak byłam mała to miałam to robione. Bez żadnego znieczulenia, teraz podobno dają. To nic niebezpiecznego, a od razu pomaga :)
Delfin
ja się dowiedziałam ,że o 4 rano ostatni posiłek na 7 muszę być,oni go znieczulą , założą werflon i na salę zabiegową , a potem muszę być z nim w szpitalu do następnego dnia i jak wszystki będzie ok to do domu.
Tesa
Moja Agnieszka miała zatkane kanaliki po urodzeniu. Dostawała antybiotyki i masowałam jej nosek i po paru dniach było dobrze. Na szczęście nie musiała mieć zabiegu
Bogda
Moja mała miała ten zabieg w Bielsku.Nie miała żadnego znieczulenia.Przyjechałyśmy na umówioną godzinę założyli karte i pan doktor z 2pielęgniarkami zabrali małą.Płakała strasznie,a ja razem z niom.Zaraz po zabiegu pojechałyśmy do domu.Kazano ją obserwować,bo może być tak że zabieg trzeba powtarzać,na szczęście łzawienie ustąpiło.Zabieg jest okropny,ale skuteczny.Trzymam za was kciuki.
Delfin
Bogda przeraziłaś mnie.Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.