Menu

nosek

Witajcie Mamuśki ;)
Czy wasze pociechy też nie lubią czyszczenia noska aspiratorem???? U mnie to katastrofa!!!

Edliyah
 670  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

monilajsa
my teraz walczymy z katarem ale mała dmucha do chusteczki
monilajsa
bynajmniej próbuje
Marta20
No u nas również katastrofa mała tylko widzi ze idę do niej z aspiratorem to krzyczy i ucieka za fatel:/:/ le od pewnego czasu uczy się dmuchać w chusteczkę:):)(grins)(kwiatek)(kwiatek)(awve)
ADAMSKA98
mój tez nie lubi
babooshka
No niestety tak, chociaż najgorzej było jak Wiki miała katar, a tak ,jak profilaktycznie to robię to dajemy radę. Zaczęłam ją rozśmieszać i pokazywać że mamusi też może oczyścić nosek:)
sque
no ja miałam na tyle dobrze że moja mała jak miała katar i czyściłam jej nosek to normalnie śmiała się jak nigdy, pewnie ją w nosku przy tym gilgotało.
koza54
wlasnie moja mala ma zapchanego noska i wogole nie da sobie wyczyscic... masakra jakas normalnie (smutna)
Tosia
zdziwie was ale moj sie zasmiewa... jak sie mu czysci nosek.. (grins) dziwne dziecko (grins)
Misha
U mnie też była z tym masakra, ale teraz córeczka sama mi przynosi Marimer i Fridę, i tak fajnie nadstawia nosek, żebym jej psiknęła:) Kiedy mała była chora i miała okropny katar i za nic w świecie nie chciała dać sobie odciągnąć katarku, razem z mężem udawaliśmy, że sobie nawzajem psikamy Marimerem a potem odciągamy fridą i że świetnie się przy tym bawimy. Zuzia najpierw obserwowała, a później sama chciała się do nas przyłączyć. Gdy przekonała się, że to jej przynosi ulgę, przestała protestować i do teraz jest tak, jak napisałam na początku. I chce żeby jej psikać Marimerem nawet jak nie ma kataru;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.