Menu

nospa 3 razy dziennie?

jestem w początku 9-tego miesiąca... dzisiaj byłam u lakerza i powiedział że mam za krótką i napiętą szyjke macicy i powiedział ze mam brac 3 rzy dziennie nospe i magnezin... kurcze troche sie boje brac ją az trzy razy dziennie bo z tego co mi kazdy mowi to działa rozkurczowo i ze szybciej urodze... juz sama nie wiem co mam myslec... któras z was moze tez tak miała?

tasiorek911
 1808  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie nospa

Odpowiedzi

ulenka091987
moja siostra do połowy 4 miesiąca brała nospę, też trzy razy dziennie, a chodzi o to, żeby skurcze nie pojawiły się zawcześnie
serum
Spokojnie możesz brać 3 razy dziennie tą no-spę, nic Ci nie będzie. Ja brałam jak mnie bolał brzuch nawet i no-spę fortę!!!
Viljar
Nie urodzisz szybciej :) O to chodzi, żeby skurcze się nie pojawiły. Ja w 5 miesiącu miałam również brać no-spę 3x dziennie.
anettazab77
ja w pierwszej ciąży brałam tak nospę od 27 tygodnia ciązy ,w drugiej od 22 tyg.ciąży bo zaczęły się wcześniejsze skurcze,teraz jestem w 33 tygodniu ciąży i też biorę nospę od paru tygodni .
tasiorek911
ale sie boje hehe ;p
JUSTYLKA
brałam niemal całą ciążę a urodziłam w 40 tygodniu ,więc chyba nie przyspiesza porodu za bardzo(grins)(grins)(grins) powodzenia(kwiatek)
serum
Słuchaj, przcież no sp, kazał Ci brać lekarz, no przecież chyba wie co robi
Tosia
lepiej posluchaj lekarza... moja kolezanka ginekoloszka nazeka wlasnie na pacjetki ktore boja sie brac np: nospy... i potem wychodza problemy i przedwczesne porody... kaza to brac!
Janette1984
ja tez brałam no spe 3 razy dziennie bo miałam skurcze przepowiadające i lekarz mi zalecił aby zmniejszyć ich częstotliwość i pomogło:)
pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.