Menu

Noszenie tamponów all the time ;P

Zawsze noszę tampony, nie wyobrażam sobie nosić podpasek. Jak to jest z noszeniem tylko tamponów, czy to że jest to szkodliwe dla zdrowia to tylko mit, czy coś w tym jest? Proszę o wypowiedzi i pozdrawiam.

crazymuza
 363  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie tampony

Odpowiedzi

smerrfetka
Moje zdanie jest takie,że tampony powinno się używać od czasu do czasu,a nie cały czas ,czy to dzień,czy to noc.Podpaski wydają mi się bardziej higieniczne niż tampony.Nie używam tamponów nawet od czasu do czasu.Wolę podpaski,bo wolę ,aby jednak wszystko wypływało na zewnątrz niż kisiło się w środku,że się tak wyrażę.(nigdy) Jeden woli podpaski inni tampony jeszcze inni kubeczki ,każdy ma swoje zdanie na ten temat.
lola86
Każdy woli co innego .Używałam tamponów od zawsze . Ze względu na mój zawód , bardzo bliski kontakt z klientem . Więc wolałam uniknąć niechcianego zapachu (który u mnie jest bardzo intensywny ) . A po ciąży nie umiem używać tamponów .Po prostu nie umiem ból brzucha i koniec .
kama86
Tampony powinno sie uzywac od czasu poniewaz jest to nie zdrowe...Skrzepy nie wplywaja ci do tampona tylko pozostaja w srodku co jest nie zdrowe.Wczesniej nie uzywalam podpasek zawsze tylko tampony przez co nabawilam sie przykrych dolegliwosci:( pomimo czestego zmieniania
LaMandragora
Jezeli moge cos napisac... oczyscic organizm.
Miesiaczka to comiesieczne oczyszczanie sie organizmu. ;)
Jezeli jest mniej zanieczyszczen... mniej krwi i skrzepy tak nie leca.
Zapach takze jest mniej intensywny.

Co do skrzepow. Jak maja wyleciec to i na tamponie wyleca.
Skrzepy to stara, zzelowana krew po prostu.

Sama nie uzywam tamponow po porodach. Uzywam podpasek, bawelnianych, nie plastikowych typu Allways... no i w najblizszym czasie planuje wyprobowac ten caly kubeczek menstruacyjny. Zobaczymy, jak sie sprawdzi.
Nena
Od 14 r.z uzywam tamponow i żadnych dolegliwośći z tym związanych nie mam. Dla mnie są bardziej higieniczne niż podpaski, nieprzyjemny zapach pozostajacej na zewnątrz krwi czy uczucie "pieluchy" w majtkach tego nie ma przy tamponach. Także dla mnie tylko i wyłącznie tampony.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.