Menu

Noszenie tamponów all the time ;P

Zawsze noszę tampony, nie wyobrażam sobie nosić podpasek. Jak to jest z noszeniem tylko tamponów, czy to że jest to szkodliwe dla zdrowia to tylko mit, czy coś w tym jest? Proszę o wypowiedzi i pozdrawiam.

crazymuza
 376  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie tampony

Odpowiedzi

lola86
Każdy woli co innego .Używałam tamponów od zawsze . Ze względu na mój zawód , bardzo bliski kontakt z klientem . Więc wolałam uniknąć niechcianego zapachu (który u mnie jest bardzo intensywny ) . A po ciąży nie umiem używać tamponów .Po prostu nie umiem ból brzucha i koniec .
kama86
Tampony powinno sie uzywac od czasu poniewaz jest to nie zdrowe...Skrzepy nie wplywaja ci do tampona tylko pozostaja w srodku co jest nie zdrowe.Wczesniej nie uzywalam podpasek zawsze tylko tampony przez co nabawilam sie przykrych dolegliwosci:( pomimo czestego zmieniania
LaMandragora
Jezeli moge cos napisac... oczyscic organizm.
Miesiaczka to comiesieczne oczyszczanie sie organizmu. ;)
Jezeli jest mniej zanieczyszczen... mniej krwi i skrzepy tak nie leca.
Zapach takze jest mniej intensywny.

Co do skrzepow. Jak maja wyleciec to i na tamponie wyleca.
Skrzepy to stara, zzelowana krew po prostu.

Sama nie uzywam tamponow po porodach. Uzywam podpasek, bawelnianych, nie plastikowych typu Allways... no i w najblizszym czasie planuje wyprobowac ten caly kubeczek menstruacyjny. Zobaczymy, jak sie sprawdzi.
Nena
Od 14 r.z uzywam tamponow i żadnych dolegliwośći z tym związanych nie mam. Dla mnie są bardziej higieniczne niż podpaski, nieprzyjemny zapach pozostajacej na zewnątrz krwi czy uczucie "pieluchy" w majtkach tego nie ma przy tamponach. Także dla mnie tylko i wyłącznie tampony.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.