Menu

Novynette

nie dawno skonczyłam 5 opakowanie, w ciągu 7 dniowej przerwy miałam okres , jak zwykle. zaczęłam kolejne opakowanie i po przyjęciu 7 tabletki zaczęło sie krwawienie,brzuch czasem boli dosyc mocno, trwa to już3 dzien... czy to normalne ? czy była taka możliwosc ze byłam w ciazy a to bylo poronienie ? odpiszcie bo juz nie wiem co mam myslec

tasiorek911
 745  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie antykoncepcja

Odpowiedzi

Milki
myśle że lekarz ci powie najlepiej. a tak swoja drogą to na ulotce pisze ze może wystąpić krwawienie między miesiączkowe przynajmniej tak mi sie przypomina. przeczytaj ulotkę i sprawdź najpierw.
Milki
hmm a tak swoją drogą to niekoniecznie musi być od tabletek bo jesli się kochałaś to twój facet mogł ci podrażnić ścianki pochwy i stad to krwawienie. (własnie przez to przechodze też biorę anty i sytuacje miałam podobną) i takie coś może trwać kilka dni a krew jest czysto czerwona.
Majaaaaaa0000
U mnie jest tak,że biore całe opakowanie potem tydzien przerwy i 8 dnia biore tabletke i jak narazie u mnie nie wystąpiło żadne krwawienie jak biore tabletki wiec nie wiem ...bierz tabletki do konca....Albo przeczytaj ulotke bo ja wyrzuciłam i nie wiem co powinno robić sie jak wystąpi krwawienie...hmmmm
tlolek
a może to jakaś nadżerka? ja miałam krwawienia jedynie przy cerazette (ale to od 1opakowania już się coś działo)
Milki
przeczytałam ulotkę i jest napisane ze mogą wystąpić krwawienia między miesiączkowe zbliżone wyglądem do miesiączki.
tasiorek911
ok dzięki , ale i tak dla pewnosci wybiore sie do lekarza
rudagibalska
mi się tak zrobiło i jak poszłam do gin to się okazało że się zrobiły jakieś zrosty i miałam łyżeczkowanie pójście do lekarza to dobra decyzja(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.