Menu

nowe mieszkanie ,dzwne sny ;]

od 2 tyg mieszkamy na nowym (wynajmowanym) mieszkaniu. Dziwne jest to że od kąd tu jesteśmy prawie co noc śni nam się coś dziwnego,sny które bywają krótkie nie do zapamiętania a jednak budzą w nocy,mąż mówił że miał sny iż ściana zamarzła była w szronie z lodem cała! mnie się śniła mama która nie żyje od 2 l. a generalnie nie wiem o co dalej chodziło pojedyncze osoby z rodziny brat,bratowa.. nie kumam snów lecz one nie były miłe skoro wybudzały nas ze snu.Kumpel śmiał się mówiąc że są różne talizmany na odpędzenie złych snów.
wierzycie w to?
znacie coś?

* z tego co słyszałam mieszkała tu właścicieli mama ale chyba już nie żyje.

andziabuziak
 905  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina sen

Odpowiedzi

babooshka
Napiszę tak "sen mara, Bóg wiara", ale kto wie co się działo w tym mieszkaniu... (czy coś wiecie o właścicielach lub ludziach którzy wcześniej tam mieszkali?). A czy ksiądz widział mieszkanie,dobrze by było gdyby przyszedł, pomodlił się i poświęcił.
I ostrzegam przez jakimikolwiek talizmanami, wieszając je uzyskacie skutek ODWROTNY, zapraszacie w ten sposób ZŁO do domu, to bałwochwalstwo!
Ada3610
szałwia odstrasza złe moce. Ja jak kupiłam mieszkanie to okadziłam je szałwią. Widziałam jak tak robią w programie o duchach na discovery
lwica
Weż wodę święconą, a jeśli nie masz to jest w każdym kościele i pokrop mieszkanie i się pomódl o spokój i za zmarłych.
mala21
poproś księdz by przyszedł poświęcić mieszkanie.
amalka
Aj! A co ja mam powiedzieć? Mojego synka odwiedzał "PAN"! Mały z płaczem przybiegał do nas niemal co noc. Za dnia też się uskarżał na czyjąś obecność...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.