Menu

Nudności po witaminach

Witam,czy możliwe jest ,że po witaminach może mi być nie dobrze?? Kupiłam sobie falvit i biorę go raz dziennie, od kiedy go biorę 10 min po zażyciu tabletki ,kręci mi się w głowie i mam nudnośći:( trwa to około pół godziny,dziś jeszcze nie brałam i jest wszystko ok,zastanawiam się czy nie zrezygnować z nich i zostać tylko przy kwasie foliowym.

Aneczka23
 2306  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciąża

Odpowiedzi

Edytka85
Ja tak miałam w pierwszej ciąży i lekarz powiedział, że widocznie mam witaminy w normie i organizm daje znać, że więcej nie potrzeba. Odstawiłam i brałam tylko Folik.
Aneczka23
No wcinam dużo warzyw i owoców, i biorę tylko folik,wiec nie wiem sama....(pout)
NATI
ja do 3 miesiaca bralam tylko folik ,odstawialam folik i bralam falvit czulam sie dobrze
wikaa020
Najlepiej skonsultuj to ze swoim ginekologiem przy nastepnej wizycie bo uzupelnianie witamin i mikroelementow w ciazy jest niezwykle wazne.
Panterka
zgadzam się z dziewczynami, być może tych witamin jest za dużo i nie powinnaś przyjmować dodatkowych suplementów.. Braki witamin ale i nadmiar ich może zaszkodzić... Jeżeli jesz dużo warzyw i owoców, wyniki masz dobre, to ja nie widzę powodów do brania dodatkowych witamin... Może skonsultuj to z ginekologiem a do tego czasu bierz tylko folik..
ulenka091987
jeśli jesz dużo owoców i warzyw, to dodatkowe witaminy są zbędne, dlatego Twój organizm tak reaguje
anso1
Miałam identycznie przy tych tabletkach dlatego wyrzucilam je i zaczelam przyjmowac feminatal N i nic mi po nich nie bylo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.