Menu

NUDY:)

Dziewczyny nudzi mi się. Czy macie jakiś pomysł na zabicie nudy. Wiem, że pytanie może być nie na miejscu. Co robicie gdy macie czas wolny tylko dla siebie.

koniczyna
 725  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport nuda

Odpowiedzi

StepByStep
Pędzę do łazienki domowe Spa sobie zrobić, ewentualnie na kurku w literaki gram(grins)(grins)
koniczyna
@Ivonna tylko jestem sama w domu z synem, więc odpada.(grins) Może coś zjem i zastanowię się dalej co z sobą zrobić(smiech)(smiech)
Kordelia
Czytam lub siedzę na kompie (grins)
Mandarinios
siedzę tutaj albo przed tv... powiem szczerze, że zawsze mam coś do roboty i nie mam czasu na nudę....
Paulinka1701
komp chociaż ostatnio mam pęd na filmy więc ściągamy ich dużo a potem oglądamy szczególnie maraton jest w niedziele bo to najnudniejszy dzień tygodnia (grins)
xkasiulax
Ja tam,zawsze coś znajdę do roboty(grins) ostatnio,odkurzyłam całe mieszkanie nie ominęłam żadnego kąta,zmieniłam pościel na świeżą nawet u moich rodziców,wykąpałam swojego kochanego pieska....I obudziła się Wanesska i już ponownie miałam zajęcie(grins)(grins)(grins) No a jak mam lenia to czytam kolorowe gazety,rozwiązuję krzyżówki,i odsypiam nie przespane nocki,(grins)(grins)(grins)(grins)
Nicoletta
przed kompem ;)
irekzboralski
ja czytam a ostatnio to...polską konstytucję;)
koniczyna
co czytasz?
MamaTosi
A ja odkąd jestem mamą jeszcze się nie nudziłam :)
irekzboralski
Konstytucję RP:)studia tego ode mnie wymagają....@koniczyna:)
Ewinia
Ostatnio nie mam szans na nudy(pout)
Basia1980
Od 14 miesięcy nie mam czasu na nudę(placze) ale kiedy wieczorem mały idzie spać (tak jak w tej chwili) siadam przed kompem i się relaksuję(kciuki)
ADAMSKA98
ja raczej mało co sie nudze, brak czasu
JUSTYLKA
mam permanentny brak chwil dla siebie
mamaMaksa
oj ja bym się czasem chciała ponudzic (pout) zawsze sobie znajdę jakąś robote kwiatki przesadzam firanki szyję projektuję kartki okolicznościowe i codziennie muszę odkurzac bo mamy psa w domu takiego szkodnika że mam z nim urwanie głowy(grins)
beatka7623
Ja się nudzę choć nie mam czasu się nudzić(grins)(grins)(grins)(grins) Zajęcia domowe mimo że jest ich mnóstwo nudzą mnie (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) A zaraz wpadniemy na czacik i nie będzie nudno(smiech)(smiech)
goldnamagdalena
Ja niemam czasu sie nudzic.Zawsze mam cos do zrobienia,albo przyjdzie ktos.Tylko wieczorem jak znajde czas to zrobie sobie kapiel.
Brygidka82
Ja jak się nudzę to szperam w necie, albo czytam gazety, albo z malym się bawię, sprzątam,ostatnio robię koszyki z papierowej wikliny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.