Menu

Nutella

Kiedy można dać dziecku spróbować od czasu do czasu Nutelle? Tak ją reklamują jako zdrową i wartościową a ja mam mieszane uczucia...

maryanna
 1206  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

Monarri
I masz zupełną rację – jak najpóźniej. Po co zapychać dziecko słodkim jak może zjeść 100 razy zdrowszy twarożek!
holka1709
Przecież wszytsko jest dla ludzi – a nutella dla dzieci. Widzę, że Twój synek ma 4 latka i myślę, że od czasu do czasu kromeczka cieńko posmarowana nutellą mu nie zaszkodzi!
lipka70
Nie popadajmy w skrajności – raz za czas - nie widze problemu – pamiętaj jednak o myciu zębów po śniadaniu!!!!! Czterolatek już może spokojnie zasmakować w nutelli.
kasia13_archiwum
Nutella to maslo czekoladowe. Pomijajac fakt, ze tyle w niej zdrowego jak w kazdych innych, wysokokalorycznych slodyczach; to nutella zawiera kakao i kakao mozna dopiero po 1. roku zycia podawac.
kasia13_archiwum
Zgoda. @holka ma racje. Zasugerowalam sie pytaniem, z ktorego wywnioskowalam, ze pytasz sie w jakim wieku (pyt. od kiedy?) mozna dziecku podawac Nutelle? Dlatego tez moja odpowiedz byla teoretyczna. 4-latek moze oczywiscie od czasu do czasu i nutelle poprobowac. Wszystko mozna jesc, tylko w granicach, i pamietac, ze choc Nutella jest dla ludzi, ale jest to raczej slodycz, a nie alternatywa do zdrowego odzywiania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.