Menu

nutramingen a zaczewrwienienie na twarzy

hej dziewczyny. Mam takie pytanko od 10 dni podaje mojemu prawie 3 miesięcznemu synkowi nutramingen ze względu na kolki występujące po każdym posiłku (wcześniej dostawał bebiko) i duży niepokój dziecka krótko mówiąć ryk na okrągło z krótkimi drzemkami. Teraz może troszkę spokojniejszy jest chociaż na spacery i tak nie chodzę bo pośpi może 30 min potm ryk. Mleczka pije dużo mniej niż bebiko wcześniej i pojawiły mu się duże liszaje na policzkach i brodzie. Czy możliwe aby to mleko uczulało?Kupki robi prawidłiowe tak jak na bebik.

gosiaczek32
 607  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie wysyka

Odpowiedzi

Magdzik
Nutramigen jest odczulający, więc nie powinien uczulać. Ale to tylko moje zdanie, może się mylę. Zadzwoń do Waszego pediatry i spytaj(kwiatek)
jolla30
mój dawid był na nutramigenie, on jest odczulajacy i jest przeciw kolkowy,nie wydaje mi sie zeby to było od mleka ale prponuje skosultowac sie z lekarzem w m temacie bo kazde dziecko inaczej regauje na dany produkt
JUSTYS
Synek pewnie ma skazę białkową,i teraz wyszła alergia na policzkach nutramigen nie zaszkodzi,a na te liszaje to przejdz się do lekarza po jakąś maść
renata29
A próbowałaś to mleko?Jest okropne w smaku a Bebiko jest słodkie więc nie dziwi mnie,że pije mniej.Też mi się wydaje,że liszaje to nie od tego.I dlaczego nie wychodzisz na spacery?Nawet na te pół godziny warto wyjść.Jak będzie taki płaczliwy przez np. pół roku to będziesz go cały czas w domu trzymać?
mala21
ale nutramigen nie wszystkim pasuje. Dzieciak mojego kuzyna przetestował bebilon , nutramigen, dopiero humana dla alergików podpasowała( wcześniej nawet nie wiedziałam że taka jest)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.