Menu

NUVARING !!!!! ANTYKONCEPCJA

WITAM MAM PYTANKO CZY WY TEZ PO STOSOWANIU ANTYKONCEPCJI (W MOIM PRZYPADKU JEST TO NUVARING) SKROCIŁ WAM SIE OKRES O PARE DNI I MIALYSCIE MNIEJ OBFITY. BO JUZ SAMA NIE WIEM CZY ZE MNA WSZYSTKO OK. JAK MIALAM KIEDYS TO 5 DNI I TAKI OBFITY ZE MASAKRA A TERAZ NIECAŁE 3 DNI I PO OKRESIE :)

szocia23
 729  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie antykoncepcja

Odpowiedzi

Justysia147
tak spokojnie nawet ostatnio rozmawiałam na ten temat z lekarką przy stosowaniu tab.antypanty :)) miesiączka może być śladowa (w formie plamień) a czas jej trwania może sie skrócić
StepByStep
też tak miałam. Nie masz się czym martwić...

Ps. Wyłącz caps'a , bo wrzeszczysz na forum
dziubek
też tak miałam. w koncu skrócił mi sie do dwóch dni i jest taki jakby go nie było jeśli chodzi o obfitość za to boli i to równo.
isiorek
a ja właśnie to lubiłam jak brałam harmonett, wogóle nie czułam okresu, zero bólu i ok 3 dni lekkie krwawienie
agis
Ja tez uzywam nuvaring ale ja mam normalnie 5 dni ale kazdy reaguje inaczej
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.