Menu

O co chodzi z tymi statusami?

Wiecie może co to jest? Widzę tu status mamusia,mamcia.Co to ma być i od czego to zależy? Może wiecie gdzie znajdę jakieś informacje w tej sprawie?

goskapolak
 426  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport statusy na NM

Odpowiedzi

Tuptolek
Status się zmienia na kolejny jak przybywa Ci odpowiednia ilość głosów oddanych za Twoje pomocne odpowiedzi, albo za zdjęcia. Ja na początku myślałam, że to o wiek mamusi chodzi. (grins)
NetMamaTeam Team
Drogie NetMamy! Więcej informacji na temat naszego Status-Systemu znajdziecie również klikając w poniższy link. Życzymy dobrej zabawy podczas głosowania (kwiatek)
goskapolak
ło masz! To ja nawet nie wiedziałam,że ktoś głosuje na moje wypowiedzi:)A tu patrzę - status mi się zmienił.Co prawda jeśli któraś wypowiedź mi się podobała to klikałam w to serduszko a nie miałam pojęcia,że od tego zależy ten status(bach)
goskapolak
heh,najbardziej mi się diva mama podoba(rofl) A czy mężczyźni mają jakieś analogiczne męskie statusy? Czy też są mamami i divami(smiech) ?
NetMamaTeam Team
Chivas,

prosimy o dokładniejsze wyjaśnienie: "Kochany Team'ie a co z edycją postów? Jest na co liczyc?"

Pozdrawiamy
goskapolak
Też chętnie się przyłączę do prośby o edycję posta.Wiem,że na niektórych forach nie ma takiej opcji ponieważ za obraźliwe posty użytkownicy dostają ostrzeżenia.Tu czegos takiego nie ma (choć,swoją drogą przydałoby się żeby zapobiec różnym niefajnym pyskówkom) więc jaki jest powód braku opcji edytowania postów?
NetMamaTeam Team
Niewykluczone, że możliwość edycji postów pojawi się w bliższej lub dalszej przyszłości. Jednak może się zdarzyć, że nie nastąpi to natychmiast, ani w najbliższych dniach czy tygodniach. Codziennie pracujemy nad tym, aby stale udoskonalać dla Was nasz portal, ale zwyczajnie nie wszystko da się zrobić od razu. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość :)
Tuptolek
Nie wiem czy edycja postów to dobry pomysł, ponieważ jak któraś będzie ciągle edytować swoje teksty to cały wątek odpowiedzi na pytanie będzie zmieniał sens.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.