Menu

O jakim zwierzaku marzy Twoje dziecko?

Większość dzieci uwielbia zwierzęta i marzy o tym, aby w ich domu pojawił się zwierzak. A jakie jest wymarzone zwierzę Twojego malucha?

Ania
 557  9

Odpowiedzi

korek221
Grześ chciałby ptasznika ,kameleona lub węża... wężyk odpada: nie miałabym serca dawać mu żywych myszek na pożarcie..., pajączek odpada ,bo małżon ma stracha...zostaje kameleonik...może,kiedyś..;))
smerrfetka
Mamy psa to jeszcze mój panieński:-)....Jak mała miała 3 latka chciała rybkę,więc kupiliśmy bojowniczka i tak toważyszy nam do dziś.Po jakimś czasie chciała papużki,ale powiedziałąm stanowczo NIE!!!.Miałam papużki falesite nie dość ,że się drą jak szalone to stasznie śmiecą..Potem ,że chce kota,ale mamy psa ,więc kot odpada nawet jak psa braknie nie zgodzę się na kota!!!!Nie cierpię kotów w domu.Potem chomika bardzo długo prosiła.Miałam opory,że śmierdzi i wogóle.No ,ale doba kupiliśmy chomiczka dżungara.Jest to dziewczynka,więc jest czysta i w ogóle nie śmierdzi.Mała go uwielbia ,a on ją.KONIEC ZWIERZĄT..
smerrfetka
towarzyszy....
goskapolak
Moja marzy o golden retriverze.Na razie musi wystarczyć żółw...
aneta1262
piesek, kotek niestety nie mamy warunków do takich zwierzątek więc mają chomiki :)
mammma
o braciszku :)
amalka
Chciał świnkę- ma świnkę, chciał szynszyla- miał szynszyla, chciał rybki- ma rybki, chciał ślimaka- ma ślimaka :) Wiem, że marzy o kotku ale pomni na ogrom zniszczeń dokonanych kocimi pazurkami... raczej się nie zgodzimy.
aniol
Moj ma psa,chcial królika ma królika i ma rybki.Mysle ze wystarczy ,ostatnio wspomnial o kotku ,ale w domu ja sobie kota niewyobrazam bo nieprzepadam za nimi .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.