Menu

o radę proszę:)tyczy się tattoo

mam zamiar (już od dawna może się w końcu zbiorę) wytatuować sobie na łopatce ślady stópek Polanki. I szczerze mówiąc nie wiem czy lepiej wyglądać będą same stopy czy dodać też ozdobny napis np imię albo datę urodzenia Polci...w zasadzie wolałam bez napisów ale koleżanka twierdzi że lepiej będzie podpisać o co chodzi...tylko że chyba najważniejsze że ja wiem o co chodzi:) ciekawa jestem co Wy uważacie

Remedios
 743  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta tatuaż

Odpowiedzi

xkasiulax
Ja myślę,że same stópki to bardzo fajny pomysł bez dodatków
izkalepszy
zrobisz sobie tatuaż dla siebie więc najważniejsze żeby tobie odpowiadał,moim zdanie same stópki wystarczą z napisem nie będzie tak efektownie,z resztą napis zawsze możesz kiedyś dodziarać(awve)
Remedios
no właśnie, też tak myślę. ja się igieł nie boję, a tatuaż to jeszcze z ciąży niespełniona zachcianka, tylko ze dopiero po urodzeniu Poli wiedziałam co chcę mieć:) jak urodzi się drugie to będą rączki;))))
kaisaa4
pomysł suuper :) ja bym musiała sobie jednak wytatuować troje par stupek (smutna)(smutna) albo jedne i pierwsze litery imion (kciuki)
a co do twojego pytania to chyba bez imienia :)
Kinga1009
ja mysle ze z napisemj bylo by tez ciekawe(prezent)

tylko,ze np, literki po gotycku, ja mam napis na lopatce po gotycku i fanie to tyglada... napis pola a pod napisem stópki:)
i tak na ukos tyci (stópki)

w mojej wyobrazni super to wygladda:)(grins)(grins)(grins)(kwiatek)(kwiatek)
koza54
a po co podpis, to jest tatuaż dla Ciebie a nie dla kogoś i najważniejsze, że Ty będziesz wiedziała o co chodzi:)
korek221
same łapusie beda super(grins)(grins)(grins)
aneta1262
super pomysł mi sie też zawsze marzył tatuaż kiedyś byłam blisko zrobienia ale nie wyszło szkoda:((
i też myśle że bez napisów a jak by co zawsze mozżna dodziarać (grins)
agaorto
hmm na to bym nie wpadła:) ponieważ jestem za tatużami (sama mam właśnie na łopatce - ale motylka:) to gratuluję pomysłu (grins) tylko ja bym na twoim miejscu zrobiła tylko stópki... Ty wiesz o co chodzi i to powinno wystarczyć (grins)(kwiatek)(kwiatek)
Achcha
Fajny pomysł! Bez napisów - napisy to w wiezieniu z nudów się robi... Datę urodzin swojej córki i tak bedziesz pamiętać do końca życia bo to najważniejży dzień w Twoim życiu!
Remedios
gochasta - pośladki:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.