Menu

Obchodzisz imieniny?

Drogie NetMamy, chciałabym Was dzisiaj zapytać, jak to jest u Was z tradycją imienin. Bo ja chyba ostatnio odnoszę wrażenie, że niegdyś tak popularne i rozpowszechnione imieniny odchodzą dziś nieco w zapomnienie. Moi rodzice wprawdzie spotykają się w dalszym ciągu w gronie rodziny i przyjaciół z okazji imienin, ale moje córki już nie tak bardzo dopominają się o imprezy imieninowe. A jak to jest u Was? Obchodzicie imieniny? A Wasze dzieci? Strasznie jestem ciekawa Waszych odpowiedzi.

Ania
 902  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem święta rodzinne imieniny

Odpowiedzi

JumaPi
Moja mama jak najbardziej obchodzi imieniny a u mnie w rodzinie już raczej nie bardzo
karolcia514
kiedys obochodzilam imieniny teraz raczej juz nie ...ale za to urodziny obchodze :)
myszka838383
Na śląsku nie obchodzimy imienin :)
sara7777
dla mnie o wiele ważniejsze są urodziny i obchodzimy je dokładnie w dzień urodzin.imienin nie obchodzimy.
renata29
imprezy nie urządzam ale mężu i rodzice pamiętają i życzenia składają a imieniny dzieci to nawet nie wiem kiedy są
daryjka87poznan
Ciasto stawiam tylko dla domowników.
piasekpustyni
Ja mam urodziny i imieniny tego samego dnia, więc nie mam problemu:) podwójne świętowanie:)
ada410
Obchodzę imieniny i urodziny ale w najbliższym gronie...
emiliab
Mamy wyznaczone daty imienin dzieci, jednak ich nie obchodzimy hucznie. W domu mojego męża to jakiś ważny dzień, bo i mąż jeździ na imprezy do swojej mamy i sam jak ma imieniny to wraca od niej napakowany nową dostawą bielizny osobistej. W moim domu obchodzi się Piotra i Pawła bo oprócz tego, że to imieniny moich braci to jest to jeszcze Święto w naszej parafii i Krystyny, bo to jeszcze moja mama robi imprezę rodzinną.
Ja swoich nie obchodzę.
amalka
Nie obchodzimy imienin a od jakiegoś czasu również urodzin. Jedynie Junior ma zawsze dwudniową imprezę- dla dzieci (kolegów) i dla rodziny.
natuuusia19
nigdy nie wyprawialam jakis wielkich imienin lub urodzin ale zawsze w tych dniach mam naszykowane ciasto itp. nie prosze nikogo. kto pamieta i ma ochote to przychodzi. z meza imieninami i urodzinami jest podobnie. jedynie w tym roku moze zrobie mu jakas nespodzianke bo konczy 30 lat:D
Mysiulineczka
Nie robie imprezy jak z okazji urodzin , ale zawsze mam przygotowany jakiś poczęstunek jakby ktoś wpadł do mnie z wizytą:)
mammma
yes, 29 lipca ja, a moja Kika 22 marca. a co do huczności to różnie bywa, raz skromnie raz luksusowo. urodziny są ważniejsze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.