Menu

Obiad

Kobitki, jak jest u Was z obiadami? Obmyślacie i planujecie zawsze wcześniej, by zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, czy zawsze na ostatnią chwilę coś wymyślacie z tego, co macie? Ja w tej kwestii jestem prawie perfekcjonistką i zawsze dzień wcześniej muszę mieć już wszystko gotowe na obiad następnego dnia. No chyba, że jakiś drobny szczegół przegapię, co zdarza mi się wyjątkowo rzadko, to wtedy jestem zawiedziona, że coś przeoczyłam i np. nie mam śmietany do zupy...(pout) A jak to jest u Was?

Magdzik
 798  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie obiad pomysł plan

Odpowiedzi

myszka838383
Na ostatnią chwilę (grins) Dzisiaj wygrzebałam dwie piersi z kurczaka, pieczarki, jarzynę, marchewke z groszkiem (grins) zrobie coś z tego i podam z ryżem (glodna)
Ancia0110
Ja zawsze planuje dzien wczesniej co bede robiła na obiad,ale czesto nie mam np.suróweczki lub tak jak Ty śmietany do zupy:( No wiec musi byc bez:) Ale raczej wszystko staram sobie planować wczesniej(awve)(awve)(awve)(awve)
anna1258
Ja robię zakupy na obiad dzień wczesniej i mam spokój.
moniczka
Ja wczesniej dzien obmyslam co na obiad zrobie i zakupy robie co potrzebuje chyba ze cos własnie zapomne dzis skrzydelka ziemniaczki i surówka a zupa ogórkowa
Anek
ja również dzien wczesniej myśle co zrobic na obiad i zaopatruje sie w te produkty.
Nula139
ja zawsze wcześniej planuję co ugotuję i robie zakupy by rano mieć wszystko co potrzebne w domu.
Lubię mieć wszystko zaplanowane.
nikordia
a ja różnie .raz planuje ,a raz nie(grins)
lusia82
ja lubie sobie wszystko zaplanowac ulozyc menu(grins) wtedy jak ide na zakupy to kupuje wszystko co mi bedzie potrzebne przez to tez staram sie kontrolowac wydatki(kciuki)
annabok77
Czasem planuje wcześniej co na obiadek,ale cześciej zdarza mi się na ostatnią chwile obmyślać co na obiad.
paulaa
ja dzień wcześniej muszę mieć już wszystko gotowe , nie lubię wymyślać w ostatniej chwili co zrobić na obiad
chwiejna
u mnie to różnie bywa jak mam wenę to robię zakupy dzień wcześniej a jak nic mi się nie chce to zawsze coś się w lodówce znajdzie na szybkiego :)
Brygidka82
Ja dzien wczesniej palnuję co na obiad, muszę miec wszystki składniki a jak mi czegoś przypadkiem zabraknie to wkurzona lece do sklepu albo męża wysyłąm jak jest w domu.Za bardzo to nie lubię gotowac ale mąż obiady chwali to nie jest ze mną żle(grins)
aisyrk3017
Zawsze rano z mężem debatujemy przy kawie co na obiad i mąż rusza na zakupy i zabiera sie za gotowanie :))
betty
ja bardzo rzadko gotuje bo albo chodze do teściowej albo tak jak dziś przyjechał tata i przywiózł mi wałówke na dwa dni...
emiliab
Ja w każdą sobotę obmyślam menu na cały tydzień. Zakupy na obiad robię dzień wcześniej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.