Menu

obiadki

mam takie pytanie z czystej ciekawości jakiej firmy zupki, obiadki i deserki najbardziej smakowały waszym dzieciom?? Mój Paweł tolerował tylko domowe, za to Michaś najchętniej zjada z bobovity, w drugiej kolejności z gerbera, z hippa w ogóle nie chciał jeść(tak nawiasem mówiąc w hippie po 7m-cu jest dodawana sól i biały pieprz, a wydawało mi się, że w tych słoikowych daniach przypraw nie dodają)

jakiej firmy jedzenie lubią wasze dzieci??

ulenka091987
 721  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie zywienie

Odpowiedzi

Edytka85
Julia tylko i wyłącznie dania robione w domu, słoiczkami pluła na odległość. Madzia zaczęła jeść niedawno te z bobovity i było ok do póki nie dałam jej domowego, wykręca się i zamyka buzię na obiadekk ze słoiczka.
renata29
najbardziej lubił chyba bobovity chociaż kupowałam też gerbera i hippa(ale rzadko ze względu na tę sól właśnie)i też ładnie zjadał
xkasiulax
Gerber na początku,pózniej takie domowej mojej roboty deserki jak i obiadki (kciuki)(kciuki)
myszka838383
bobovita :) z hippa tylko ziemniaczki z czymś tam mu podchodziły
daryjka87poznan
Bobovita
lola86
Domowe obiadki , gerber i bobovita
lola86
Domowe obiadki , gerber i bobovita
Renatka2019
Kacperek lubił wszystkie zupki i obiadki ze słoiczków.
Achcha
Gerber najbardziej lubiał bo są bardziej mielone i lepiej mu wchodziły. Potem była promocja więc jadał głównie Bobovitę, Hipp był za gęsty i suchy a Babydream to już zupełnie suchy zbitek żarcia- nie mógł po tym zrobić kupy. Od jakiegoś czasu jada tylko domowe!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.