Menu

Obiadki domowe & słoiczkowe

Pytanie brzmi
Czy Wasze dzieci poniżej pierwszego roku życia chętnie jadały domowe potrawy czy tylko gotowe słoiczki ...

Co lepiej smakowało ?

kropeczka
 644  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

lola86
Odkąd moja mała posmakowała obiadu domowego .Już nie chciała słoiczków ,ale deserki z słoika jadała
renata29
Mniej więcej do 10 miesiąca jadł tylko słoiczki.Jak skończył się nam zapas przeszliśmy na domowe,nie było żadnego problemu.Deserki jadł dłużej.
daryjka87poznan
Moja do roku czasu jadła słoiczki.
tymianek
z przyjemnością gotowałam i gotuję dla mojego małego głodomora. Słoiczki były i owszem w domu, ale używane od wielkiego dzwonu i za bardzo synkowi nie smakowały
MamaMaya
moja do roku słoiczki, ale w sumie było tak dlatego że kiedy mogła już zacząć jeść coś innego prócz mleka to była sroga zima więc ja jakoś nie byłam przekonana do warzyw i owoców jakie można bylo dostać w sklepie - bałam się chemii, więc stwierdziłam że słoiczki będą bezpieczniejsze. potem po roczku zaczelam jej gotowac sama ale niezłą miałam przeprawę z tym aby zechciała zjeść coś innego niż słoikowa papka (pout) do dziś mam z tym problem choć słoika nie kupiłam już od roku.
karolincia
gotowałąm ale zawsze zjadał wszystko niewazne czy słoiczek czy gotowe jest wszystkożercą
Nula139
Starsi nie chcieli słoiczkowego jedzonka,najmłodsza wychowana jest na słoiczkach.
emiliab
Domowe, słoiczki zniechęcały synka do jedzenia.
madziullka
słoiczkowe obiadki (nigdy) . raz dałamm nie zjadl i nie dziwie sie bo to ochydne.zero smaku i jałowe i jedna wielka papka jednego koloru.bleee. obiadki dostaja mojej roboty. ani syn ani córa nie jedli i nie jedza obiadkow. jedynie soporadycznie owoce.i mloda od 7 miesiaca zjada wieksze kawalki i swietnie sobie radzi.Syn tak samo wczesniej swietnie sobie radzil z wiekszymi kawałkami. wiec sloiczki stanowczo nie!!!!
xkasiulax
do 6 miesiąca jadła słoiczki później odmówiła przyjmowania tego świnstwa
tlolek
u mnie tak jak u @xkasiulax jedynie na samym początku podawałąm obiadki i deserki w słoiczkach a jak tylko pojawiły się ząbki to dostawał gotowane w domu potrawy. a słoiczkowym jedzeniem pluł
iwus198920
nie lubi tych ze sloiczka sama mu gotuje:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.