Menu

Objawy ciąży.

Wiem, że ten temat jest nudny ale Kochane, podzielić się możemy zawsze. Chciałabym czuć to co Wy wtedy gdy Maleństwo było pod Waszymi Serduszkami. A więc jakie były wczesne objawy??
Pozdrawiam

Inez22
 697  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciaża

Odpowiedzi

Ada3610
Obolałe i numer większe piersi, to był mój pierwszy objaw ciąży.
Inez22
NIe miałam wtedy żadnych.
Inez22
NIe miałam wtedy żadnych.
anna000
ja tak jak @ada3610(grins)
amalka
Pierwszym objawem były grudki wokół sutków (grins) Siedziałam w wannie i tak się przejęłam, że zawołałam męża i jak wariatka zapytałam- "Tego tu wcześniej nie było, prawda?" (smiech) Drugim natomiast kreseczka na brzuchu- niezwykle szybko się u mnie pojawiła, trzecim zaś (co mnie cieszyło niezmiernie) rosnący biust (grins)
jagoda30
wielkieeeee cycki(kciuki)(klaszcze)
teraz niestety brak(placze)
Majaaaaaa0000
Twardy i wiekszy biust...brak okresu...i senność...TAkie objawy u mnie były...(prezent)
April
U mnie pierwszym oznakiem byl wyostrzony wech.
sara7777
oprócz braku okresu, powiększone i bolesne piersi oraz ogromna senność
amalka
@Jagoda to tak jak u mnie (grins) Łopatki mam bardziej wydatne (pout)
Mysiulineczka
Pierwsze objawy to brak miesiączki , zrobilam się strasznie nerwowa no i zawroty głowy.
Lwiczka
Zmęczenie, senność które zwalałam na nadmiar pracy i przemęczenie. A ponieważ też starałam się o dziecko przed pójściem na intensywny fitness dla pewności zrobiłam test ciążowy. No i juz nie poszłam....;) A i jeszcze byłam jakas roztargniona, guma do żucia miała dziwny smak. Objawy te bagatelizowałam żeby się nie nakręcać. Kiedy wczesniej się nakręcałam to nigdy w ciążę nie zaszłam. Dlatego nie doszukuj się objawów tylko zajmij się czym przyjemniejszym. Dzidzia wie kiedy ma się pojawić i daj jej spokojnie rosnąć. Powodzenia!
Beatka2010
Na początku każdej ciąży(a jestem w 3ej)zawsze odczuwam bolesność piersi,które rosną jak w okresie dojrzewania.Ja również bywam senna i mam skoki ciepłoty ciała-raz mi zimno,za chwilę gorąco,poza tym w każdej ciąży już na samym początku mam ogromną ochotę na śledzie(salinaty w oleju,koreczki,rolmopsy itp.)(głodna) No masakra z tymi śledziami.Od pierwszych tyg.ciąży ich pożądam,póżniej już mniej.
Poza tym wypryski i różnego rodzaju cuda na twarzy(pout)(pout)
daryjka87poznan
Strasznie bolące piersi, to był moj pierwszy objaw, pozniej brak okresu.
Ania111990
Moim pierwszym objawem były bolesne piersi który zbagatelizowałam później brak miesiączki i strasznie chciało mi się spać i żeby było śmiesznie testy wychodziły negatywne.
karolcia514
brak okresu bolace a zarazem powiekszajace sie piersi no wyostrzony wech
234olenka
Strasznie bolące piersi, to był moj pierwszy objaw, pozniej brak okresu.
necia822
Ja właśnie mam tak teraz....strasznie bolą mnie piersi a szczególnie sutki... Trzeci w sumie dzień okres mi się spóźnia,jestem strasznie senna czasem już o 20.00zasypiam jak małe dziecko...-ale co ciekawe test zrobiony dziś rano wyszedł negatywnie!!!!czy to może być ciąża???byłaby to druga upragniona...-syn już ma 10lat:-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.