Menu

objawy porodu

Hej:)Mam pytanko odnośnie symptonów zblizającego sie porodu.Otóż jestem w 40 tyg. ciaży, wczoraj miałam wizytę.Lekarz powiedział że rozwarcia nie ma,ale po wizycie zauważyłam brazowawe plamienia które mam do dziś.Nie jest ich dużo, ale jednak.Boli mnie czasem jak na okres, a skurcze mam ale nieregularne..Lekarz kazał mi liczyć ruchy dziecka i jak bedzie tak z 48 to można jechać do szpitala.Od rana naliczyłam 22. Nie wiem co mam robić.Termin miałam na 6.czyli na wczoraj.Pomóżcie:)

kinia87
 840  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża poród

Odpowiedzi

avilla1209
te plmienia to napewno czop!pojawia sie nie dlugo przed porodem!mi wyszedl dzien wczesie!jezeli masz skurcze jedz do szpitala
adaPG
jedz ,powiedz ze cos sie dzieje to ci zrobia ktg i moze bedzie cos wiadomo wiecej.trzymam kciuki za szczesliew rozwiazanie (prezent)(prezent)(prezent)
kinia87
Wczoraj miałam robione ktg i lekarz powiedził,że wszystko jest dobrze.A skurcze mam ale nieregularne co jakiś czas i w ogóle nie bolą.
adaPG
to w takim razie czekaj az odejda wody lub pojawia sie bolesne skurcze i wtedy jedz do szpitala
kinia87
a z tymi ruchami to wiecie jak to jest?Ja już naliczyłam 25, a lekarz mi powiedział,że jak około 50 bedzie to żeby jechac do szpitala.
ADAMSKA98
wiesz ja jak chodzilam z drugim synem w ciąży ,u mnie to bylo tak np;pojechalam do lekarza niby nic się nie zapowiadało ,a w nocy pojechalam rodzić liczyłam czas od jednego skurcza do drugiego jak były co 10 minut pojechalam rodzić
kinia87
miałam teraz w niedzielę skurcze co 10 min pozniej co 5 i nagle przestały.Teraz mam ale bardzo nieregularne.Liczę ile tych skurczy mam i co jakis czas i ruchy dziecka też liczę.
karolincia
mi lekarz mówił tylko tak jeśli dziecko w terminie porodu rusza się albo wiecej albo mniej niż zazwyczaj to mam jechać już z torbą do szpitala
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.