Menu

Objawy ząbkowania?

Dziewczyny Młody chybaząbkuje ale oprócz ślinienia, paluchów w buźce itp. ma jeszcze załzawione oczy, pokasłuje i słyszę z noska może gardła charczenie - kataru nie ma w nosku a to brzmi dokładnie tak jakby był zakatarzony.Gorączki nie ma.
To też mogą być objawy ząbkowania?

joka26
 1608  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ząbkowanie-objawy

Odpowiedzi

karolincia
raczej infekcji przy ząbkowaniu dziecko jest mniej odporne i podatne na przeziębienia
maminka
j.w.
xkasiulax
jak Bestyjka przeziębienie,początek infekcji poszłabym do lekarza,niech zobaczy czy nie ma zaczerwienionego gardełka ...........
joka26
Lekarz...na tym polega problem że mam go w domu. Mąż mówi że to nie jest przeziębienie. Dziś zmuszę go żeby osłuchał Młodego bo on "na oko" widzi że to nic takiego. Masakra, jest lekarzem ale nie padiatrą a myśli że wie wszystko (zla) a ja panikuję.
joka26
Dzięki za odp. :) (kwiatek)
I zaopatrzę się w maść rozgrzewającą - dobry pomysł (kciuki)
tlolek
@joka26 a czy mąż wie że u małego dziecka przeziębienie atakuje w tępię blyskawicy?
ja wzywałam do swojego K. pediatre bo byłam zaniepokojona (takie objawy jak u was) stwierdził że nic się nie dzieje że jest oki. a na drugi dzień pędziłam prywatnie do innego lekarza bo dostal jeszcze temperatury i bez antybiotyku się nie obeszło (na szczęście pierwszy i ostatni raz jak mial 4m-ce)
karolincia
Mój mały też charczy a kataru nie ma
tlolek
Twój synek ma 3m-ce więc raczej jest dzidziusiem leżącym więc katarek spływa po tylnej ścianie gardła podrażnia zakończenia nerwowe tam się znajdujące i to wywołuje kaszelek. możesz dziecku pomóc podwyższając troche materac albo podać malą poduszeczkę (wtedy lepiej wydzielina spływa)
polecam jak najczęściej psikać do noska tetrisal (bez recepty) a po jakimś czasie ściągać wydzielinę aspiratorem. tetrisal pomoże wypłukać katar i powinno szybciej ustąpić. ale lekarz też by się przydał żeby osłuchać czy nic poważniejszego się nie dzieje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.