Menu

Obłęd z pralką - pomóżcie!

Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć rozwiązanie. Od jakiegoś czasu dla mojej córki może nie istnieć nic prócz...PRALKI! Najważniejszą czynnością jest włączenie pralki po jej załadowaniu. Poźniej potrafi przez pół godziny wpatrywać się w piorące się pranie przez drzwiczki, zwołuje innych domowników by podziwiali proces prania razem z nią. Wyciera szmatką okienko pralki. W kółko mówi i pralce zanim zaśnie pyta czy będziemy jutro prać. Nie wiem co robić. Nie udaje się jej odciągnąć od pralki, bo kończy się to natychmiastową histerią. Pomóżcie, bo ja nie wiem ja sobie z tym radzić. (nigdy)(nigdy)

Marlena
 654  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

pralka obsesja obłęd dziecko

Odpowiedzi

Matina
(smiech) Marlenko zdradź mi prosze czym Ty karmisz ta Twoja pociechę - chętnie podam to mojej - cóż za luksus!
Marlena
To się tak wydaje, że to luksus, ale uwierzcie, że to jest uciążliwe i problematyczne. Przytulanie się do pralki i spędzanie przy niej większości czasu to chyba nie jest dobry objaw a wymyslanie czegokolwiek, żeby ją odciągnąć od pralki i odwrócić uwagę od tego, że aktualnie się pierze nic nie pomaga. Kończy sie płaczem, histerią i powrotem do pralki.
@Matina - ma apetyt córa nie narzeka wcina wszystko jak leci.
ADAMSKA98
kup jej dziecinna pralkie napewno sa
ADAMSKA98
albo pież jak ona śpi
JustiSam
Wymien pralke na taka gdzie nie ma okienka;-)
Nicoletta
kup jej pralkę zabawkę..
nie są na pewno super drogie a będzie mogła sobie sama prać cały dzień siedząc w pokoju (kciuki)
Marlena
Tak - wymienić pralkę kupioną pół roku temu...(pout)(pout)(pout), pralka zabawka wydaje się całkiem rozsądną sprawą, ale poczekam jeszcze na inne odpowiedzi.
@degii: nie martwi cię to?
monka21m
Pralka zabawka(kwiatek)
sheryl
Haha, u nas to samo (grins) Stasiek kocha pralkę (grins) Lubi ją ładować, obserwować jak się pierze, potem wyjmować pranie. Absolutnie mnie to nie martwi, nie mam w tym nic nienormalnego.
A jak pralka jest pusta to ładuje tam coś i nią kręci. Ja czasami pralkę zamykam, mówię pralka śpi i nie ma na szczęście histerii, zajmie się czymś innym. Ma też pralkę dziecięcą, do niej też jak się przypnie, to nie ma zmiłuj. Tylko z tą dziecięcą to mam czasami taki problem, że próbuje tam ładować normalne ciuchy, które się nie mieszcza i wtedy jest ryyyk.
Nie wiem jak to wygląda w twoim przypadku, ale w moim ja daję na luz. Jak chce niech siedzi przy pralce. Zauważyłam, że nie siedzi przy niej cały dzień, zajmuje się też innymi rzeczami. Ale sposobem na nie grzebanie w pralce jest u mnie jej zamknięcie.
tlolek
podrzuć ja do mnie 3 pralki w domku ja piorę każdego dnia a pralka teściowej zamiast 1.5 godz pierze 7godz ....
mój tak polubił pralkę że w lutym w naprawie była bo jak się włącza i przestawia programy to gra"muzyczka" (okazuje się baaardzo zabawne) i programator siadł

a tak na poważnie to są fajne pralki zabawki wydaje odgłosy prania a podwójna szyba bębna "podczas prania" zalewana jest wodą ....
kaisaa4
ja bym nie widziala w tym nic niepokojajacego. pamietacie te tubki z krysztalkami ktore sie obracalo i tworzylo rzne wzory?? od razu z tym mi sie to skojarzylo. a swoja droga pamietam jak moi rodzice kupili pierwszy raz pralke automatyczna, mialam z 7 lat i tez bylo to da mnie przez pierwsze dni fascynujace.
kaisaa4
a tak sobie jeszcze pomyslalam ze jesli juz mialabym cos na sile wymyslic to powrarzajace sie obsesyjne zachowania moga miec podloze neurologiczne.
jolla30
ja mialam to samo..spedzał przy pralce ałe dnie heh a jak sie prało to stał jak zaklety cały cykl!! teraz juz mu przeszło...ale to nic złego ,ja sie smiałam z tego..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.