Menu

Obnizone Łozysko w ciązy..

Net-Mamusie, jestem w19tyg ciąży i będąc na pierwszym usg, lekarka powiedziała mi że mam obniżone łożysko. Powiedziała,że to się zdarzą i będę miała jeszcze jedno usg w 32tyg.. Wogule to tu przysługuje na ciążę tylko jedno usg. Dodam,że nie krwawię ale czasem boli mnie brzuch jak chodzę..
A wy mi powiedzcie, czy to coś groźnego, czy mogą być z tym związane jakieś komplikacje?
A może któraś z Was tez miała obniżone łożysko..

Beatris0302
 2167  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie łozysko

Odpowiedzi

tlolek
miałam podczas drugiej ciąży łożysko niskoschodzące musiałam więcej odpoczywać, oszczędzać się.jest to dość częsta przypadłość ale wraz z wiekiem ciąży łożysko powinno ponownie powrócić wyżej

urodziłąm 11dni przed terminem
elinka
Mialam, z czasem przesunelo sie wyzej (zgodnie zreszta z przewidywaniami gin.). Tak jak pisze @tlolek, duzo odpoczywac, nie dzwigac, nie forsowac sie i bedzie dobrze :) A przede wszystkim myslec pozytywnie :)
ulenka091987
Miałam tak w pierwszej ciąży, ale przesunęło się wyżej i wszystko było ok, nie miałam żadnych zaleceń od lekarza typu oszczędzanie się itd i funkcjonowałam do końca ciąży normalnie. Bóle też mogą sie zdarzać bo mięśnie się rozciągają, ale to lepiej z lekarzem konsultować
joana1983
Ja również miałam nisko łożysko, ale podniosło się jakoś po 20 tc. Powiedziała mi lekarka, żeby na siebie uważać tzn. jak najmniej dźwigać i odpoczywać. Też mnie brzuch pobolewał, ale powiedziała mi gin. że to mięśnie się rozciągają i kości miednicy rozchodzą. Jeśli nie boli Cię tak jak na okres to wszystko jest ok. Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze. (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.