Menu

Obóz harcerski, czy Wasze dzieci były na obozie harcerskim? Polecacie?

Wszystko świetnie fajnie, ale boje się o te namioty, że one muszę spać w jakimś lesie pod tymi namiotami, co jak będzie burza, deszcze?

mamakarina
 344  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport oboz harcerski namioty

Odpowiedzi

Nena
Moje dziecko nie bylo bo za małe jeszcze ale sama przez dobrych kilka lat jezdzilam! Sama frajda, emocje, natura. Namioty od tego są ze chronia przed deszczem by na łeb się nie lało!! Wiesz ile dziecko się na takim obozie nauczy? Ile przyjaźńi nawiąże? To będą dla niego napewno niezapomniane chwilę. Ja bym się nie zastanawiala!
alinagj1o2
Moi jadą na Mazury pod namioty na 2 tygodnie .Spanie w lesie niedaleko jeziora .Co roku tak jedzie wiele osób ,organizatorzy wiedzą jak postępować w sytuacjach jak deszcz i burza . Dla mnie ważne by mieli udane wakacie .Warunki wiadomo na takim obozie ,ale takie miejsca najlepiej się wspomina.
irekzboralski
Ja byłam 2 razy w życiu i mam tylko miłe wspomnienia z tych obozów (kciuki) moje dziecko póki co to za małe jest jeszcze na wyjazdy na obozy harcerskie
amalka
Oooo obozy i rajdy to moje najlepsze wspomnienia "wakacyjno- feryjne". No, nie licząc obozów "konnych" (grins) Wierzcie lub nie, ale do tej pory pamiętam hymn obozowy i przyśpiewki (nawet te przy posiłkach) a uczyłam się ich jako podlotek (grins)
amalka
Ps. Odnośnie namiotów i obawy o aurę- KONIECZNIE duuuży zapas skarpetek i bielizny. Wiem co mówię (grins) Jednego roku lało przez większość czasu. Namiot "suszarnia" tak był zawilgotniały, że pranie nam dosłownie pleśniało. Większość została z jedną parą parą majtek (smiech) Praliśmy wieczorem, mokre lądowały razem z nami w śpiworach i nakładaliśmy je rano (hahaha) Przyda się też latarka i zapas baterii (kciuki)
Nena
I coś na komary bo te france wyczuja świeże mięso i kasaja jak dzikie, hehe
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.