Menu

obrączki

hej mamy! chce sie was spytac jakie ceny dałyście za obrączki do slubu ...bo ja wychodze za mąż już tuż tuż i musze taki zakup uczynić...i chce sie na cene przygotować psychicznie ...........

aisyrk3017
 660  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy obrączki

Odpowiedzi

aisyrk3017
hahah w zwiazku jestem juz 10 lat mam dwojke dzieci z tego związku finanse ja prowadze wiedz co to za róznica kto zapłaci za te obrączki a wiesz przy kasie dam mojemu narzeczonemy by zapłacił i bedzie jakby on kupował.............
antenkarad
Mysmy za nasze obrączki zapłacili 400 zł ( za pare).
aisyrk3017
lola1 ale wszystko ok nie mam nic do ciebie że tak napisałaś poprostu ci odpisałam sPOko jest...........układ sie niedługo konczy na związek w USC.........
aisyrk3017
antenkarad twoja cena najbardziej mi odpowiada .....
antenkarad
to było 4 lata temu, a obrączki kupiliśmy na allegro od producenta
Remedios
my zanieśliśmy obrączki nieżyjących dziadków do przerobienia, chcieliśmy identyczne tylko odświeżone (jedna była pęknięta no i wiadomo, patyna czasu:), zapłaciliśmy 200 zł za obie:)
irekzboralski
my 4 lata temu dalismy za 2 złote grawerowane gwiazdki maja 480 zł u złotnika
artisylvi
My kupowaliśmy 2 lata temu u złotnika. Proste białe złoto z paseczkiem żółtego. Wraz z grawerą naszych imion daliśmy 1200zł.
daryjka87poznan
My dalismy za obrączki prawie 900 zł. Złote na srodku paseczek białego złota. Grawer masz darmowy.
PrincessKate
Kiedy kupowaliśmy swoje "złote krążki" spotkaliśmy się z taką sytuacją, że jedna z par zamówiła sobie śliczne obrączki z katalogu jednej z renomowanej, znanej i drogiej firmy jubilerskiej. Mieszanka pół na pół żółtego złota z białym. Bardzo nam się spodobały i też sobie takie zamówiliśmy. Z ciekawości na zakupach w Łodzi sprawdziliśmy, ile zapłacilibyśmy w tej renomowanej firmie. Okazało się, że podobne do naszych kosztowały prawie... 4000 zł!!! A my zapłaciliśmy 1200 zł. Napisałam podobne, bo różnią się tym, że moja obrączka ma dodatkowo 3 cyrkonie. Podejrzewam, że firma ma zastrzeżone wzory, dlatego musieli coś zmienić... Nie wnikam już w to czy musieli zmieniać coś w nich, czy nie. Sądzę, że para przed nami wpadła na dobry pomysł a my dzięki nim skorzystaliśmy :) Obrączki kupuje się na ogół raz w życiu, ale 4000 zł bym nie dała... Chyba, że miałabym DUUUŻO pieniążków ;)
chwiejna
Nasze kosztowały ok 1000zł z grawerowaniem
Magdzik
@daryjka87poznan mamy takie same obrączki?(grins) My też mamy złote z paskiem białego złota(grins)(grins)(grins) Rok temu daliśmy za nie, tzn. mój mąż-wtedy narzeczony(kciuki) prawie 800zł za dwie sztuki(grins)
aleksandra84
dałam złoto do przetopienia i wyszło mnie to w sumie 310 zł, z tym, że trochę złota zostało i sobie to odliczyli więc w sumie zapłaciłam 110 zł:) a są klasyczne, błyszczące z grawerem daty ślubu w środku, szerokość 5 mm, czyli dość grube:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.