Menu

Obuwie domowe

Mam pytanko odnośnie tzw obuwia domowego czy wasze dzieci też tak mają i jak sobie z tym radzić? Mój maluch za nic w świecie nie chce chodzić ani w ciapach, ani w skarpetach antypoślizgowych nawet rajstopy próbuje sobie ściągnąć! Nie ma takiego zapięcia ani takiego obuwia którego by nie ściągnął zwłaszcza w domu chociaż na spacerze też mu się zdarza (krejzolka)

Mamusica2008
 726  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem chodzenie dziecko buty

Odpowiedzi

flame123
moje dzieci podobnie; latają cały czas na boso, a młodsza to w butach na dwór czasami, w zeszłym roku musieliśmy ja kłaść w sandałkach bo nie chciała zdjąć:). najchętniej to by latała cała na golaska :))
alinagj1o2
Skorzystaj z okazji że ściąga wszystko i poćwiczcie nóżkami,coś brać paluszkami .Jest to dobra gimnastyka a dla dziecka zabawa.Ja z moimi tak robiłam łapaliśmy chusteczki coś przesuwaliśmy a potem zakładali skarpetki.Umawialiśmy się znowu na kolejny raz ,warunek był że zakładają skarpety ,jakoś się nauczyli.Papci nie chcą nosić ale skarpetki ubierają.Możesz też wybrać się na zakupy z małym jak sobie wybierze skarpetki i wszyscy będziecie je podziwiać na jego nóżkach może pochodzi.
Kordelia
Ja mam identycznie jak Ty-Mamusica2008.
Mój mały też wszystko próbuje ściągać, włącznie z rajstopami:)
kasia13_archiwum
Moje nigdy nie nosily po domu kapci... albo calkiem na boso, albo w skarpetkach antyposlizgowych. Tylko w przedszkolu cora nosi kapcie.
kasia13_archiwum
A i w przedszkolu cora nosi takie kapcie z owczej welny z lateksowa... bardzo elastyczna podeszwa... prawie jak skarpetki... (firmy Giesswein)...

Cos takiego... tu jest fotka kapciuchow mojej mlodszej...

http://www.netmama.pl/grupy/szczegolyforum/POCHWAL_SIE/g295/25601
kasia13_archiwum
koncowka, bo urwalo...

POCHWAL_SIE/g295/25601
irekzboralski
Mikołaj bez problemu chodzi w domu w paputkach i nie próbuje nawet ich ściągnąć i tak samo jest z butkami
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.