Menu

Obuwie po domu?

Hej mój syn skończy niebawem 14 miesięcy i pytanie jest odnośnie jego:)Więc chciałam zapytać czy wasze dzieciaczki chodzą po domu boso czy w kapciuchach?Słyszałam że nie mogą chodzić tylko w skarpetkach bo zrobi się platfus.Czy Waszym zdaniem to prawda?

aga24
 1140  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko buty

Odpowiedzi

jolla30
mój tez lata na bosaka po domu,kapcie dla niego nie istnieją
karolcia514
moja chodzi w kapciach jak i również na bosaka :)
monilajsa
Wszyscy chodzimy boso, młode od początku nie uznają kapci, chociaż każda ma w szafce po 2 pary. w sumie nie wiem po co
monique25
w skarpetkach...
Magdzik
Nie wyobrażam sobie chodzić po domu bez kapci. Moja córa jednak jest innego zdania i przeważnie biega w skarpetkach, teraz ocieplanych. Rzadko nosi kapcie, a ja ciągle ją o to ganiam, by założyła(kciuki)
tlolek
latem na bosaka a zimą w skarpetkach biega po domu (kapcie mamy tylko dla gości) nie ma płaskostopia, wręcz przeciwnie bosa stopa znacznie lepiej pracuje niż w buciku.
Kuba do tego stopnia był przeciwnikiem butków że jak uczył się chodzić i był na podwórku to musiałam mu zakładać 2 pary skarpet (wiosna) i tak chodził po betonie, trawie czy kamykach a w bucikach ciągnął jedną nóżkę.
karolincia
starsza na bosaka młodszy w skarpetach
Anemona
Luśka biega w butach tak jej wygodnie nóżka jest stabilna i się tak nie wywraca. Ja uwielbiam boso i Patryk też, ale jak w weekend wraca mąż to jest musztra i wszyscy chodzą w kapciach, bez dyskusji (grins)
natuuusia19
zakladalam wiki buciki ale czesto je zdejmowala i poki nie zaowazylam to latala boso. do tej pory tak ma:)
renata29
mój ma 29 miesięcy i dopiero niedawno kupiłam mu pierwsze kapcie,których i tak zazwyczaj mu nie zakładam,biega w skarpetkach
monka21m
latem boso, teraz ma ubrane rajstopki i kapcie,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.