Menu

obwód główki w 30 t.c.

hej. właśnie wróciłam z usg i pani doktor powiedziała że synek ma większą głowę niż normalnie... dopatrzyłam się na usg że jest wpisane 266 mm. obecnie jestem w 30 t.c. mam prośbę spójrzcie w swoje usg z 30 t.c. i napiszcie czy faktycznie mój mały ma większą główkę....dzięki

iwonka1987
 2534  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie obwód główki

Odpowiedzi

nataliasia
Moja natalka miała dość duża główkę po urodzeniu obwód 36cm i rozwija się prawidłowo więc nie wydaje mi sie zbyt duża w 30 tyg ciąży bo to w sumie jeszcze kilka tygodni a prawie 10 cm roznicy by było... a pozatym to usg czasem się myli jak zle zostaja zaznaczone punkty pomiarowe, nie martw się na zapas!!!
Anemona
dlaczego nie zapytalas lekarza co to oznacz? o ile sie orientuje to w pozniejszej ciazy reszta ciala rosnie szybciej niz glowka moze masz duzego bobasa lekarz Ci powinien wszystko wyjasnic.
isiorek
pomiary na usg są tylko orientacyjne, dopiero jak będziesz rodzić to powiedz że lekarka uważa że głowa jest duża, zrobią pomiary czy możesz naturalnie rodzić
madelaine
Na USG w 38 tygodniu moja córeczka miała obwód główki na 42 tydzień i lekarz stwierdził, że to są odchylenia w normie, co widać na wydruku z USG z wykresem. Też na początku strasznie się martwiłam czy to normalne, więc spytaj swojego lekarza a wszystko na pewno na spokojnie Ci wytłumaczy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.