Menu

oczy

Wtam,ja mam oczy piwne moj partner również a nasze 6 miesieczne dziecko niebieskie,czy moga mu sie zmienic na ciemne i do jakiego wieku?

nutla90
 407  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta oczy

Odpowiedzi

Beatka9316
Kolor oczu u dzieci wykształca się tak na prawdę koło 1 roku życia. Więc Twojemu dziecku może się zmienić jeszcze kolor. Ale czy zmieni się na takie zupełnie ciemne... ? Może Ktoś z najbliższej waszej rodziny ma niebieskie oczy dlatego dziecko również.
Taka sytuacja Moja koleżanka ma ciemne oczy jej chłopak niebieskie. Mieli już bliźniaczki które są podobne do taty to mają właśnie też niebieskie oczy po pojawieniu się trzeciego dziecka również na początku miało niebieskie ale z wiekiem zmieniał się kolor i aż w końcu został zielony :).
kama86
Nie sadze..
Moj syn od urodzenia mial jasnoniebieskie oczka i tak mu zostalo:)
Moja corka urodzila sie z ciemnoniebieskimi oczkami i juz wiadomo bylo ze kolor oczek bedzie miec po tacie brazowe:)
Bestyjka
Ja mam szaro zielone (mówię, że w sumie kto wie co to za kolor :P) mąż ma piwne a syn szare.. do 1,5 roku miał niebieskie..
amalka
Kolor oczu ma dla Ciebie aż takie znaczenie?
Nena
Większość dzieci rodzi sie z niebieskimi ale później kolorsie zmienia. Corka urodzila sie z niebieskimi- ja mam piwne, tatus niebieskie- a teraz ma zielone.
Pediatrzy mówią ze około roku kolor oczu nabiera ostatecznej barwy. Także spokojnie jeszcze mogą sie zmienic.
Beki
A mojej zmieniły się około 3 roku. Miała niebieskie, jak ja, a teraz zielone jak tata. Byłam pewna, że zostaną niebieskie, ale zaczęły się zmieniać.
kaatt
Córcia urodziła się z niebieskimi oczkami, a teraz (4 lata) robią jej się zielone. My z mężem mamy niebieski kolor oczu, za to dziadek miał zielone.
korek221
Ja mam żarówiasto zielone oczy,mąż ma brązowe - Grześ do 5 roku życia miał błękitne oczęta ,teraz ma zielone dokładnie tak jak ja(serce)
szczesciara
Ja ma szaro zielone, mąż także córka ma 16m/c i ma niebieskie oczka
Bestyjka
O wlaśnie ja patrze na zdjecia i w wieku 7 lat mialam niebieskie.... chyba oczy z wiekiem moga jasniec i lekko zmieniac barwe.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.