Menu

od czego jest zalezne ruchliwosc dziecka w ciazy??

jestem w 35 tyg maluszek jest taki wierci pieta ze szok nawet sam lekarz stwierdzil ze sie bardzo rusza bo nie mogl go w ogole zmiezyc bo robil fikolki albo przed nim uciekal, od czego to jest zalezne od teg ze np ja nie jestem spokojna??

Carollain
 1009  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

mala21
dzieci mają różny charakter i pewnie w brzuchu już też. No i skoro taki ruchliwy to ma pewnie jeszcze sporo miejsca
piasekpustyni
Na pewno jeśli Ty się denerwujesz to i Maluszek odczuwa Twoje emocje i się kręci. Podobno jak je się słodkie rzeczy to Maluch staje się pobudzony i ruchliwy, co u nas się nie sprawdziło. Czasami cały dzień się nie ruszał aż jeździłam na KTG na izbę z tego stresu, za to teraz szaleje jak mały motorek i wszedzie Go pełno. W brzuchu był spokojny a po urodzeniu małe Tornado:)
karolincia
Ja myślę ze to zależy od charakteru maluszka u mnie dwie ciaże i ruchliwosć zupełnie różna
Zana
to już jest człowiek ... z własnym charakterkiem ...
amalka
Krzysio stawał się BAAARDZO ruchliwy gdy zjadła,m coś słodkiego (grins)
kreskah
a moje średnio się ruszały i w brzuszku i poza nim :)choć Mela przy usg też lubiała "fikołka" wywinąć i zwiać Panu doktorowi z pola widzenia :) ledwo płeć dojrzeliśmy, a buźki (na 3D) to wogóle nie udało się "uchwycić". ale poza badaniami była całkiem spokojna. A zuza na badaniach i poza nimi mało się ruszała, ale to wynikało nie tylko z charakteru, ale z niesprzyjających warunków w środku :)
Mela rozkręciła się dopiero jak skończyła 1,5 roku, teraz nie sposób za nią nadążyć :) a Zuza do tej pory taka jakby "ociężała".
także to zależy od wielu czynników, charakteru dziecka, warunków w brzuszku (po pierwszej cesarce porobiły mi się zrosty na macicy, więc Zuza wogóle miała bardzo mało miejsca i to też wpłynęło na to, że mało się ruszała)
miałam koleżankę, której synek baardzo się ruszał w brzuszku i jak się urodził też był taki ruchliwy, ruszał się non stop, nawet jak spał :)
także szykuj się, że poza brzuszkiem będzie podobnie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.