Menu

od kiedy???

drogie mamusie. moje pytanko kieruje do tych mam które mają już starsze pociechy takie jak np. 2 latka. moja córka skończyła niedawno rok i karmie ją butlą trzy razy dziennie. nie mam zielonego pojęcia kiedy mam córce zacząć podawać mleko dwa razy dziennie... kiedy???

koza54
 628  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mleko

Odpowiedzi

marzenkag
moja ma ponad 2 latka i daje jej rano,pozniej jak idzie spac w poludnie i na noc.tylko ze ja daje kasze manna na normalnym mleku.
myszka838383
hmmm mój Adaś jak skończył rok pił tylko rano i wieczorem.Jakieś 3 miesiące póżniej..nie chciał juz pić wieczorem więc dostawał tylko rano.Jak miał póltora roku przestał pic :/ był ryk niesamowity..więc zaczełam mu dawac zwykłe plus kakao.
Agpola
Mój synek odkąd skończył półtora roku pije mleko tylko wieczorem.
moniczka
Mój ma 17 miesiecy pił rano i wieczorem a od miesiaca pije tylko rano mleko a wieczorem kaszke niechciał wieczór juz pic mleka
koza54
@renia3 mi nie chodzi o to czym mam zastąpić tylko od którego miesiąca mogę zacząc podawać dwa razy dziennie mleko a nie trzy, bo im dziecko starsze to się zmniejsza ilość butelek :) ja wiem, że trzeba będzie czymś innym zastąpić i i dobrze by było żeby było to coś z nabiałem
tlolek
renia3 to jeszcze "mały" jest ...moj mąż kasze manne na mleku musial mieć do 1 czy 2 klasy szkoły podstaowej....(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
Matina
Amoja 2,5 pije mleczko sporadycznie - właściwie nie lubi- tp jest problem. I zero kaszek,grysików, budyniów itp.
karolincia
Magda miała tak coś koło roku gdy chciała tylko rano i wieczorem mleczko ale to sama tak zdecydowała.
moniajulitka
Moja córcia ma 2 latka.I już od 18 m-cy pije mleczko rano i wieczorem..Ale nie chce żadnych kaszek tylko i wyłącznie nestle junior.No i oczywiście nie z butli tylko już od roczku z kubeczka.
mamapati
moja niunia jak miała 1,5 roku sama zrezygnowała z butli z mlekiem
monique25
Madzia my juz od miesiąca mleko tylko rano i wieczorem (grins)
ulenka091987
mój do roku wieczorem, w nocy i rano był karmiony piersią, przez dzień czasem zdarzyło mu się że zjadł flache, ale jadł kaszkę, a po roku, jak sam sie odstawił od piersi to tylko rano i wieczorem flache z kaszką a teraz to czasem nawet tego nie chce
koza54
dziekuje wszystkim mamusiom za odpowiedz (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
sylwia19840906
Moja 14-miesięcy i pije mleko rano i wieczór.Ale ostatnio nie chce wieczór pić
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.