Menu

od kiedy dawać córce płyn do higieny?

Witajcie, tak sie zastanawiam od kiedy trzeba dawać córce płyn do higieny intymnej? Córka aktualnie ma 4 lata i podejrzewam, że to jeszcze za wcześnie ale chciałam Was zapytać od kiedy Wasze córki zaczęły stosować płyny do higieny...

mama1983
 875  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie higiena

Odpowiedzi

avilla1209
kurde nie wim od kiedy bylo by dobrze!ja sama zaczelam uzywac jak dostalam pierwszy okres mialam jakies 13 lat!wiem tylete zwykle plyny do higieny sa zle powniewaz wylpukuja naturalne bakterie ktore nas chronia przed infekcjiami tych czasci no i ze obnizaja ph!ja uzywam laktacyd jest super zawiera naturalny kwas mlekowy!ktory dodatkowo chroni i zabezpiecza przed infekcjaki
MAJA15
Sory, ale pierwszy raz słyszę żeby taki płyn stosowały dzieci!! Uważam że jak już to taki płyn powinny używać nastolatki a w szczególności osoby dorosłe!!
xkasiulax
Ja sama zaczęłam stosować,jak dostałam pierwszy okres w wieku 12-lat moim zdaniem dla 4latki za wcześnie
Matina
Nie, no bez przesady! Czy niektórym już rozum odebrało?
kasiam146
wydaje mi sie za jak dostanie pierwszy okres
lola86
wydaje mi się że wraz z pierwszą miesiączką
aniula
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
justii34
Nie rozumiem tego oburzenia.. To jest tylko pytanie.A dlaczego nie? To jest bezpieczniejsze od mydła,mydło powoduje grzyby i wysuszanie śluzówki ...Moi synowie od zawsze myją się płynem do higieny i naprawde nie ma nic w tym złego(grins) jest antybakteryjny,zdrowszy i bezpieczniejszy.Polecam.Jak sobie przypominam to Fabianka zaczęłam myc właśnie ok.3-4 roku jak zarosła mu stulejka i Pan.doktor polecił po naciaganiu mycie w płynie i tak zostało(grins) ...(grins)(grins)(grins)
Matina
To już lepiej użyj szarego mydła - jest najbezpieczniejsze.
mama1983
dziewczyny pytam nie dlatego, że chcę aby moja córka już zaczęła stosować płyny do higieny, tylko z ciekawości- kiedy wy zaczęłyście stosować takie środki. Osobiście zgadzam się z większością z Was, że dopiero jak córka dostanie pierwszą miesiączke!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.