Menu

Od kiedy "dorosłe łóżko"?

Witam kochane. Kacperek ma już 2 lata i miesiąc i zastanawiamy się nad kupnem dla synka normalnego łóżka lub tapczaniku. Ale nie wiem czy nie jest jeszcze za mały a poza tym boję się żeby nie spadł podczas spania (strasznie kręci się jak śpi). W jakim wieku były lub będą Wasze dzieci jak opuściły bądź opuszczą łóżeczko? Jeśli możecie to polećcie mi jakieś wypróbowane modele. Z góry dzięki mamuśki(prezent)(prezent)(prezent)

Renatka2019
 974  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem łóżeczko

Odpowiedzi

amalka
Krzysio ma trzy latka i dopiero od niedawna śpi w dorosłym łóżku bo strasznie "wędruje" przez sen (na ogół budzi się ze stopami na podusi lub w poprzek łóżka) i bałam się, że spadnie.
Gdy remontowaliśmy mieszkanie, przed Krzysia narodzinami, wyrzuciliśmy stary tapczan i kupiliśmy kanapę. Baaardzo wygodną i z dużą powierzchnią spania. Doszliśmy do wniosku, że za jakiś czas odwiedzą go koledzy lub koleżanki (dzieci znajomych) i gdzieś ci mali "goście" muszą usiąść, dlatego z tapczanika dziecięcego zrezygnowaliśmy.
Kubusiowa
nasz mały ma 12 miesięcy i niedługo ląduje w własnym łóżku bo w łóżeczku nie chce za nic spać -nie daje się odłożyć ja uśnie i zawsze wstaje także będzie miał własne dorosłe łóżko żebym mogła usypiać go bez przenoszenia a tymczasem śpi na samym materacu na podłodze:)
mamapati
moja miła niewiele pond rok, spi na sofie jedno osobowej ale nie dziecięcej
monique25
mój spi od 18 miesiąca życia w normalnym łóżku
ulenka091987
niecałe 2latka miał Paweł jak przeszedł do normalnego łóżka, do tej pory bardzo wędruje po łóżku, ostatnio w ciągu nocy przekręca sie w poprzek łóżka, na początku spadł może 2razy i na tym się skończyło :)
agnieszka79
u mnie starsza miała 17 m-cy kiedy kupilismy jej taki tapczanik "kubuś" to się nazywa i śpi na tym,a młodszej teraz kupimy w październiku( będzie miała 18 m-cy) taki sam.
moput
Malina miała 2 lata i 2 msc, Wojtek 2 lata i 6 msc. Ale oni mają w pokoju duże rozkładane łozko, kładłam ich od ściany a na druga połowę kładłam taką dużą poduchę :) Nigdy nie spadli a jak miewali gorsze noce to ja lub mąż moglismy się połozyc obok nich. Teraz Woj śpi na tym łóżku a Malina na antrosoli.
rozowa82
ja teraz kupiłąm łózeczko dla juniora ale sa one przesnaczone ddla dzieci od 1,5 roku, jest to drewniane łózeczko z ochronna barierka któa mozna poźniej sciagnac....
jest pokazane w pochwal sie(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.