Menu

od kiedy dziewczyny można kupić dziecku takiego konika bujanego?

kiedy kupiłyście?

marieta26
 281  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem konik

Odpowiedzi

oli28
http://allegro.pl/konik-na-biegunach-pluszowy-bujak-z-oparciem-super-i3913771743.html
Moja córcia ma coś takiego dostała jak miała 6 miesięcy jak już potrafiła siedzieć i służy jej do tej pory.Oczywiście jak była malutka to pod opieką naszą
patik89
Mój syn ma konika po siostrze husta sie na nim pod naszą opieka od 11 miesiaca zycia wczesniej sie bal a córka dostała konika jak miała 10 miesiecy i odrazu się na nim hustała
amalka
Mój miał słonia na biegunach ale oddałam kurzułapa koleżance. U nas się nie sprawdził.

Z kolei my w dzieciństwie miałyśmy drewnianego konia na biegunach, zrobionego przez dziadziusia. Wyglądał jak dalmatyńczyk (biały, okopcony świecą tuż po pomalowaniu) ale był cudowny! Takiego w sklepie nie sposób dostać. Zabawka czekała w piwnicy na nasze dzieci, niestety zniszczyła się podczas wielkiej powodzi kilka lat temu (pout)
jagoda30
Zuzia dostała na drugie urodziny.
lola86
Nasza dostała na pierwsze święta ,miała 10 miesięcy . Bardziej interesowało ją to że śpiewała machała ogonem i serduszko na czole mu sie świeciło . Ale gdy przychodził sąsiad i chciał się pobujać , to zaraz zaczynała się nim bawić (przewracaoczami)
lola86
Tak śpiew i chustę na karku ma . I to przyciąga wszystkie dzieci najbardziej do niego .
iwus198920
mamy łosia na biegunach i konika który macha ogonem, rusza buzią, śpiewa, rży, galopuje :) właśnie mały dostał na 1 urodziny na początku się bał i płakał ale teraz już siedzi na nim :)
iwus198920
eudaimonia właśnie identyczny mają moje chłopaki :)
lola86
Asiu a nasz ma te serduszko na czole , nie wiem czemu . Wika pyta często czy z tego mu urośnie róg . I będzie pięknym rumakiem (smiech)
iwus198920
u Nas jest bez kapelusza i tego serduszka dopiero wsumie mają go 2 dzień :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.