Menu

od kiedy inka?

Moja mała 25 miesięcy to straszny kawosz(grins) jak tylko zrobię sobie kawę to chodzi za mną i chce mi ją podpijać.Od kiedy zaczęłyście podawać dzieciom inkę bo nie mogę się doczytać na opakowaniu.

izkalepszy
 1299  37

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat inka kawa zbozowa

Odpowiedzi

monique25
na opakowaniu chyba jest napisane że po 3 roku życia


ja to bym się sama tego nie napiła bleeeee...moja zmora z dzieciństwa
mala21
ja gdzieś czytałam że już od 8 miesiąca, ale nie wiem nie dawałam jeszcze
izkalepszy
nie rozumiem Waszego oburzenia,nie napisałam że poję małą kawą tylko że widzi jak ja piję i chciała by też.Dlatego pytam o INKĘ kiedy zaczęłyście podawać?
mala21
A mój uwielbia piwo jak tylko zobaczy że ktoś pije to nie ma zmiłuj musi dac łyka:)
mala21
Ja myślę że możesz podać, oczywiście nie zaczęsto.
JUSTYS
kawę zbożowa można podawać już dla dziecka 1,5 rocznego zrobioną na mleku modyfikowanym
izkalepszy
no właśnie @Dadzia że moja kakao nie lubi już próbowałam i nie wiem czym tą niby kawę zastąpić.....
mala21
Dadzia no ja też nie. Ale mój ojciec dwadzieścia parę lat temu latał do knajpy po piwko dla kilku latka o 11 w nocy. Bo syn bez piwa nie chciał zasnąć. (smiech)
karolincia
Ja teraz zrobiłam córce ma 3 latka słabą z mleczkiem ale ona też tak woła a potem i tak nie pije
karolincia
oburzenia też nie rozumiem dzieci często wołają to co pija i jedzą rodzice bo ich naśladują a nie dlatego ze tego spróbowały i lubią
Basia88r
@Dadzia, a dlaczego wdług Ciebie kawa zbożowa to "syf"?

"Kawa zbożowa
Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym, powstaje z palonych ziaren żyta, pszenicy lub jęczmienia, a niekiedy także z mniszka lub cykorii. Składniki te przyspieszają przemianę materii i ułatwiają trawienie. "
Marlena
Skąd takie oburzenie, przecież kawa zbożowa od zawsze jest popularnym napojem podawanym dzieciom i jest do tego wartościowa. Zaryzykuję stwierdzenie, że bardziej wartościowa od kakao. proponuje najpierw poczytać, a potem się oburzać.

"Kawa zbożowa nie zawiera w swoim składzie kofeiny, w związku z czym można ją podawać dzieciom. Jako produkt zbożowy zawiera sporą ilość cennego błonnika, węglowodanów, białka oraz niewiele tłuszczów. Błonnik to wartościowy składnik, który zmniejsza poziom cholesterolu i glukozy we krwi, usprawnia pracę jelit, chroni przed nowotworami, na długo daje uczucie sytości. "
Basia88r
@Marlena (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
mala21
Kitek ale o co chodzi? No nie przesadzajmy, ciekawe czy wasze dzieci jedzą tak super zdrowo. Też nie widzę nic złego jak ponad dwuletnie dziecko raz w tygodniu wypije kawę zbożową. Nie popadajmy w paranoję
mala21
wiem że nie o kawę. Ale łyk piwa to też dziecka nie zabije. Brat ma dzisiaj 23 lata. Jest zdrowy, wysoki, kończy studia. I może nie uwierzysz, ale alkocholikiem też nie jest. A ja się chciałam pochwalić że mały w nocy wypił tylko jakieś 200 ml mleka(awve)
mala21
Dadzia ale ja nie mówię o szklanie piwa tylko o dwóch łykach. (smiech)
mala21
(rock)(rock)(rock)
myszka838383
Adaś uwielbia kawę zbożową..zaczął ją pić jakoś przed 2 urodzinami. Oczywiście najpierw zapytałam pani doktor..stwierdziła że spokojnie moge mu podawać.
xkasiulax
vhyy!!!!! boziuuuu nie daję małej piwa ani kawy nawet spróbować (nigdy) a na Inkę za wcześnie
Matina
A ja dałam spróbować. Nie dajmy się zwariować. Przeciez nikt nie zaparza dziecku od razu całej filiżanki kawy i nie stawia przed nim całego kufla piwa!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.