Menu

Od kiedy pozwoliłabyś swojej córce chodzić w butach na obcasach?

Kochane, chciałam Was dzisiaj zapytać, czy istnieje dla Was jakaś granica wieku, od której pozwoliłybyście swoim córkom chodzić w butach na obcasach? Ostatnio przeczytałam na przykład, że Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise'a już mając trzy lata była często widywana w butkach na obcasach. Co sądzisz na ten temat? Założyłabyś swojej trzyletniej córce buty na obcasie? Kiedy Twoim zdaniem jest dobry moment na rozpoczęcie zakładania tego typu obuwia? Podziel się swoją opinią.

Ania
 1471  11

Odpowiedzi

smerrfetka
Dla mnie to chore żeby dziecko w wieku 3 lat chodziło w obcasach.Moja córka jest jeszcze za mała na obcasy czasami zdarza sie jej wyjąć moje buty i dreptać po mieszkaniu,ale to są buty moje ,a nie specjalnie dla niej kupione.Przyjdzie czas na bucie na obcasach ,a w jakim wieku ??nie mam pojęcia czas pokaże .Myślę ,że mniej niż 15 lat to jej nie pozwolę:-)
Runka
gdybym miała córkę to nie wcześniej niz ok 16 roku życia bo to wcale nie jest nic dobrego dla stopy


ja pierwsze obcasy (5 cm klocek) nałożyłam na studniówkę :) i teraz tak naprawde nadal nie nosze obcasów wyższych niż te 5 cm, chyba za bardzo cenie sobie wygode
lola86
Jak wda się we mnie to będzie chodzić w adidsach i nie będzie tego problemu . Tylko od czasu do czasu zakładam szpile
karolcia514
podpisuje sie pod wypowiedzia @smerfetki :)
renata29
Gdybym miała córkę,pozwoliłabym jej chodzić w butach na obcasach ok.15 roku życia.Sama,będąc w tym wieku po raz pierwszy założyłam takie buty.
Madzika
ja nosze obcas tylko na wyjątkowe okazje wiec jak wda się we mnie to pierwsze założy na półmetek :) a jak bardzo będzie chciała to jak skończy 15 lat to jej kupie jakieś ładne i porządne szpilki by sobie nie niszczyła nogi.
emiliab
Jeżeli moja Tosia wdała się we mnie to już marzy o szpilkach. Myślę, że pierwszy wyższy obcasik to gdzieś około 16 urodzin. poważna szpilka to dopiero na 18.
A co do celebrytów i ich dzieci, to tylko potwierdza się moja teoria, że to nienormalny świat i wszystkiego można się po nich spodziewać.
corcia
jak najpóźniej szkoda nóżek dla mnie to głupota kupować dla tak małego dziecka buty na obcasie chore
ada410
Popieram @ corcie. Jak najpóźniej...
mammma
jeszcze nie pozwoliłam a ona i tak chodzi w... moich butach:) nieprędko jej pozwolę na własne obcasy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.