Menu

Od kiedy przesypiane całe noce?

Zastanawiam się w jakim wieku wasze maluszki przestały jeść w nocy i zaczęły ją w miarę normalnie przesypiać? Nie mogę się doczekać :)

maxima
 611  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta karmienie budzenie się spanie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
U mnie bylo to rowno na pierwsze urodziny. U obydwoch corek. Z ukonczeniem 1 roku jak za przycisnieciem guziczka zaczely cale noce przesypiac.
Pixelka
@maxima - też się nie moge doczekać :) Ale z tego co mówi kasia jeszcze trochę nam zostało!
kasia13_archiwum
Nie... no nie jest tak zle. Dzieci naprawde sa rozne, moze bedziecie mialy wiecej szczescia, i dzieci beda juz wczesniej chetnie cale noce przesypialy. Na to nie ma reguly. Moje byly do tego gotowa z 1 rokiem, ale sa dzieci, ktore w wieku 4, albo 6 miesiecy spia.
czarna
Z Erykiem było podobnie - miał 14 miesięcy jak przespał całą noc. Ale i tak ranny ptaszek z niego. Wstaje codziennie w okolicach szóstej.
justa
U mnie było podobnie- syn około 12 miesiąca zaczął przesypiać noce i nie było już potrzeby karmienia. Teraz jest problem by rano go obudzić do przedszkola ;)
kasia13_archiwum
@justa... hihi... skad ja to znam?
ania77
Mój mały skonczył jeśc w nocy tuż po jego chrzcinach i to było po 4-tym miesiącu. Przez następne dwa miesiące przesypiał po 12 godzin w nocy. Od 6 miesiąca zaczał dostawać ząb po ząbie i takie były nasze noce...Teraz przesypia znowo gdzieś od miesiąca...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.