Menu

Od kiedy siedzisko?

Witam weekendowo Mamusie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) zastanawiam się od kiedy, od jakiego wieku można fotelik zamienić na siedzisko, na aukcjach piszę że od 15kg są takie siedziska, Adrian ma 3lata i 4miesiące.Kiedy Wy zrezygnowałyście z fotelika?(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Pozdrawiam

malutka2202 Mamusia
 5018  4

Odpowiedzi

malutka2202 Mamusia
Chodzi mi np o takie siedzisko 1582992079...
Majaaaaaa0000 Mamusia
U mojej znajomej córka ma 4 latka jak w takim czymś siedziała...to zależy czy jest wysoki i czy nie będą przeszkadzały mu pasy jakoś tak...musisz zobaczyć czy bedzie miał dobrze pasy jak tak możesz kupić...(prezent)(prezent)(prezent)
KlaudynaK Mamusia
Fotelik zamienia się na siedzisko jak już dziecku głowa wystaje... Jeszcze zależy jaki fotelik. Mój syn waży 18,5 kg i jeździ w foteliku, jeszcze - tak uważam jest za mały na siedzisko. Dziecko tak 5 - 6 letnie może już jeździć tylko na siedzisku. A co do pasów to nie ma różnicy bo przecież w fotelikach samochodowych te dodatkowe pasy są do pewnego wzrostu, potem się je zdejmuje i przypina fotelik z dzieckiem pasami samochodowymi - są w foteliku za ramieniem dziecka takie uchwyty gdzie się pas zaczepia i fotelik przecież rośnie razem z dzieckiem, to znaczy, że zagłówek unosi się do góry. Jak już głowa zacznie wystawać z maksymalnej wysokości to dziecko powinno jeździć tylko na tym podwyższeniu. Od metra 50 dziecko może jeździć bez niczego.
daryjka87poznan Mamcia
Ostatnio z mezem rozmawiałam na ten temat i sami sie zastanawialismy od kiedy dziecko juz moze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.