Menu

Od kiedy telefon ?????

Dziś byłam odebrać małego sąsiada z przedszkola . Więc dziewczynka z ulicy obok stwierdziła że też się z nami zabierze bo sypie śnieg . I babcia nie będzie musiał po nią wychodzić . Wiec znajoma wychowawczyni stwierdziła że do niej zadzwoni z tą informacją .A mała wyciągła telefon i zadzwoniła sama . .Ale do konkretów . Mała ma 4 lata lutym , i najnowszej klasy smartfona za przeszło tysiaka . Czy wasze dzieci też w tym wieku posiadały już telefony ???. I czy wydaje wam się że dzieci powinny zabierać komórki do przedszkola ???? jeżeli już je maja .

lola86
 624  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy przedszkolak a komórka

Odpowiedzi

Ada3610
uważam że to za wcześnie
Zana
mój dostał na 7-me urodziny ,ale do szkoły nie ma mowy żeby brał
Majaaaaaa0000
No rzeczywiście , 4 latka i telefon :) Super...

Nie długo będą chrześni lub rodzice Dwulatkowi kupować na 2 latka laptopy prawdziwe...

JA miałam swój pierwszy telefon jak byłam w pierwszej gimnazjum i rodzice nie pozwalali mi go brać do szkoły jeszcze...
lola86
@ Majaaaaaa000 ja miałam pierwszy w zawodówce.Jak sobie na niego zarobiłam
Majaaaaaa0000
No każdy jest inny ...Każdy wychowuje jak chce...Widocznie , dla tych rodziców pieniądze nie Mają znaczenia...
amalka
Pierwszy telefon miałam dopiero w klasie maturalnej i (jakimś cudem) przeżyłam (grins) Było to w erze czarno- białych wyświetlaczy i dźwięków walących po uszach, a cały aparat miał wielkość krótkofalówki hehe Dziś nie wyobrażam sobie życia bez "komórki", co nie znaczy, że mój 4rolatek będzie miał własną. Przyznaję jednak, iż ma do dyspozycji mój staaary telefon i potrafi wybrać numer alarmowy w razie "W". Ów zabytek spoczywa w szufladzie i jest swoistym "kołem ratunkowym".
daryjka87poznan
SZok. Nigdy w zyciu dziecku 4 letniemu bym nie dała telefonu.
goskapolak
Pierwsze słysze,że dzieci mogą zabierać komórkę do przedszkola.Na pewno warto dziecko w tym wieku uczyć korzystać z komórki bo kto wie czy dzięki temu nie uratuje nam kiedyś życia.
Ale na cholerę dziecku w przedszkolu komórka??
Milki
głupota 4-latkowi telefon wręczać i jeszcze pozwalać zabierać go do przedszkola ale cóż rodzic chciał w tym przypadku pokazać sie jaki to nie jest super bo jego kilku letnie dziecko ma wypasioną kom. a co do tych do wypowiedzi Majaaaaaa0000 o laptopach u nas są pewne 5raczki o których dużo sie pisze i wogóle a zwłaszcza przed swiętami i tak ostatnio ukazał sie artykuł jak to mama chce dzieciom które ledwo co poszły do przedszkola laptopy kupic pod choinke, tzn chce zeby ktos im sprezentował bo jej nie stać, ja w tym wieku dostawałam bajeczki, a pierwszy tel miałam jak szłam do szkoły średniej
jagoda30
k... jeszcze trochę to na chrzciny rodzice będą dawać telefony, smartfony i fony.....a potem jakiś bandzior napadnie dziecko z powodu tel i będzie płacz po co ja mu to dawałam(zla)
izunia83
kacper ma moj stary telefon dostał go jak poszedł do pierwszej klasy ale o wzieciu go do szkoły nie ma mowy zeby go wzioł
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.