Menu

Od kiedy w łóżeczku

Mój Pawełek ma 3 tygodnie i od początku spalam z nim w jednym łóżku - nie wyobrażałam sobie, żeby mógł spać sam - ale teraz chciałabym jednak przyzwyczaić go do łóżeczka. Czy lepiej będzie od razu dać go do łóżeczka do jego pokoiki czy może zostawić na razie w sypialni, żeby ni było za dużego szoku?!

Keti87
 649  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem łóżeczko sypialnia spanie

Odpowiedzi

maxima
Moje maluszki śpią od początku w swoich łóżeczkach :) Ale nie wyobrażam sobie spania z dwójką dzieci - to jakby było wymuszone. Myślę, że obojętne czy maluszek będzie w sypialni czy u siebie pierwsze kilka razy będzie trudnych. Więc wybór zależy od ciebie. A wyobraź sobie potem znowu przeprowadzkę do własnego pokoju. Ja bym to zrobiła na raz!
Keti87
Zdecydowałam jednak zacząć stopniowo przyzwyczajać synka do samodzielności i przez kilka dni łóżeczko stało w sypialni. Teraz jesteśmy na etapie przenoszenia do pokoiku. Od tygodnia Pawełek zasypia w swoim królestwie w obecności mamy i zostaje sam. Strasznie się burzył i jeszcze próbuje "walczyć", ale myślę, że w końcu się uda :)
AGAO30
Krzyś spał zemną do 8 miesiąca. No i skończyło sie spanie razem kiedy w nocy obudziłam sie a dziecka nie było przy mnie. Odnalzałam co prawda w moim łózku ale w nogach. Od tamtej pory śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju.
lilka
dziecko od początku powinno spać w swoim łóżeczku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.