Menu

Od kiedy zegarek dla dziecka

Ostatnio widziałam w sklepie taki śliczny zegarek dla dziewczynki i zastanawiam się czy nie kupić go mojej córci. Tak słodko by wyglądała. Kiedy waszym zdaniem jest najlepszy moment na zegarek dla dziecka?

Alb22
 1786  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

zegarek godzina dziecko

Odpowiedzi

Marlena
Najlepiej dopiero wtedy jak córka będzie się na nim znała. Wcześniej chyba nie ma sensu no chyba tylko po to żeby był.
czarna
Zgadzam się – kolejnosc powinna być zachowana – najpierw umiejetnosc odczytywania godziny potem zegarek. Ale jak tak bardzo ci się podobal to może kup a wręczysz dziecku ciut później.
kasia13_archiwum
Moja dostala pierwszy zegarek z 5 latkami. Ale elektroniczny. Znala juz w tym czasie wszystkie cyferki i umiala powiedziec, ktora jest godzina. Inny, taki wskazowkowy zegarek dostanie wtedy, jak bedzie sie juz na nim troche znala.
mumczinx
Wspominając moje czasy to śmiało mogę powiedzieć, że 7 lat to wiek na pewno odpowiedni. W tym wieku dostawało się swoje pierwsze zegarki jako prezent z okazji I Komunii Św. Wszyscy w tym wieku się na nich znali i czekali na tę okazję. W dobie komórek i zegarków na rękę coraz mniej używanych nie wiem jak się sprawy mają. Szkoda, że mniemanie o prezentach komunijnych nie ma symbolicznego znaczenia tylko bardziej materialne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.