Menu

Od przedszkola do doktora

Czy wasze przedszkolaki często łapią choroby i infekcje? Czy częstotliwość chorób zwiększyła się od momentu, kiedy dziecko poszło do przedszkola, czy też raczej nie zauważyłyście, żeby choroby pojawiały się częściej? Czy to zwykle po prostu przeziębienia, czy poważniejsze choroby jak np zapalenie oskrzeli. Napiszcie jak to jest z chorowaniem wśród przedszkolaków.

Ania
 1467  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Przedszkolak Zdrowie przedszkole zdrowie odporność

Odpowiedzi

Kordelia
Mój młodszy syn jeszcze nie chodzi do przedszkola, ale pamiętam, że jak starszy zaczął chodzić- to i zaczął więcej chorować- bywało, że tydzień chodził, a 2 tygodnie siedział w domu- raz miał zapalenie oskrzeli, a po za tym były to przeziębienia, kaszel, katar.
myszka838383
Mój synek od września chodzi do przedszkola. Pierwszy miesiąc było ok..a potem 2 tygodnie w domu 2 w przedszkolu..i tak jest do teraz :/ Dopada go katar i kaszel. Gorączkę miał chyba dwa razy. Oczywiście wcześniej dziecko prawie wcale nie chorowało.
olenka78
moja coreczka chodzi od wrzesnia do przedszkola i bardzo czesto choruje......a przedtem praktycznie w ogole.......na szczescie jest to tylko katar,kaszel,chrypka,ew stan podgoraczkowy.......dzisiaj pierwszy raz po chorobie poszla do przedszkola,a tam polowy dzieci nie ma,bo choruja........
agnese32
Moja coreczka zaczela chorowac odkad zaczela chodzic wlasnie do przedszkola.Choruje bardzo czesto az za czesto 2tyg jest w przedszkolu i 1tydz.w domu i tak jest co 2 msc.Bardzo czesto ma angine
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.