Menu

Od przedszkola na angola

Czy wasze przedszkolaki chodzą już na język angielski?

hogata
 691  9

Odpowiedzi

artanis
U nas w przedszkolu jest j. angielski, ale raczej to bardziej zabawa niż nauka. Około 15 minutowe lekcje, nie mam nic przeciwko. W domu, albo jadąc samochodem też bardzo często mówię do synka po angielsku. Mówię jak nazywają się poszczególne przedmioty, a w drodze do domu opowiadam po angielsku co mijamy... Szybko łapie, a nawet nie ma poczucia, że się czegoś uczy:)
Tesa
Moje ( 4i5 lat) w tym roku zaczęły naukę niemieckiego. Organizuje to przedszkole dwa razy w tygodniu po południu
Tesa
Moje ( 4i5 lat) w tym roku zaczęły naukę niemieckiego. Organizuje to przedszkole dwa razy w tygodniu po południu
boja
Ja zapisałam Adasia na angielski- nauka Helen Doron i uważam że jest to świetna sprawa. Dzieci są zachwycone bo praktycznie to sama zabawa a przy okazji uczą się. Zajęcia trwają 45 minut, więc dzieci się znudzą . Polecam bo warto. Byliśmy już pięć razy i Adaś już nazywa zwierzątka pluszowe w języku angielskim. W grupie jest chłopczyk 19 miesięczny i już dużo wcześniej w Bułgarii się uczył tą metodą i dużo więcej mówi w języku angielskim. Można już dziecko zapisywać od 3 miesiąca życia na tą metodę nauczania. Metoda ta polega na osłuchaniu się języka i poznawaniu znaczenia wyrazów, podobnie jak z językiem ojczystym.Super sprawa -jestem na tak.
boja
Dzieci się nie znudzą -poprawka hi hi
mariola79
moja córcia 5 lat chodzi na angielski w przedszkolu dwa razy w tyg po 30 min
agamiko07
Mój synuś też chodzi na angielsk dwa razy w tgdniu po 30 minut w przedszkolu
xxzenia12xx
moj synek 3.5letni tez chodzi w przedszkolu na angielski dwa razy w tygodniu po 30minut.Szybko sie uczy
Edit
Mój syn 4 letni też chodzi na angielski 2 razy w tygodniu po 30min ale nie w przedszkolu tylko w szkole językowej. Bardzo mu się tam podoba i mnie też bo jest 3 dzieci w grupie i wszystko jest dobrze zorganizowane.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.