Menu

od tak.....

Dlaczego nie powinno oglądać się bajek?
Jak donosi Ojciec Dyrektor w jednej ze swoich audycji, należy bezwzględnie zakazać amerykańskich bajek w Polsce. Otóż czujne oko Ojca spostrzegło to, czego cenzura dojrzeć nie potrafiła. Oto fragment wypowiedzi Ojca na falach naszego ulubionego radia:
"(...) Ja wiem, że w polskiej telewizji jest teraz wiele amerykańskich bajek. Ale one są wymysłem szatana i prowadzą prosto ku zatraceniu.
Oto jedna z polskich stacji emituje bajkę "Teletubbies", w której występuje postać o imieniu Tinky Winky. Postać ta jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze jest różowa, kolor geji, po drugie ma na głowie antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol. Po trzecie, nosi coś w rodzaju torebki, jak reszta tych zboczeńców.(...)".

My także przychylamy się do tej opinii i chcemy wspomóc szacownego Ojca Dyrektora naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi amerykańskich bajek.
Oto lista najbardziej podejrzanych postaci.

Fred Flintstone

Dowód: Jego ksywa w drużynie kręglarskiej to "Druzgocący Fred". Piosenka z tej kreskówki kończy się słowami: "...we'll have a gay all time!" Nosi pomarańczowe futro z małymi trójkącikami. We wszystkich odcinkach więcej czasu spędza z Barneyem niż z własną żoną!

Królik Bugs

Dowód: Często stoi z ręką na biodrze. W jednym odcinku grał fryzjerkę. Bardzo lubi nosić sukienki oraz wszelkiego rodzaju apaszki. Często uwodzi pozostałe męskie postacie w kreskówce.

Velma (ze Scooby Doo)

Dowód: Zawsze stara się siedzieć obok Daphne, kiedy jedzie furgonetką. Ma szerokie ramiona oraz nosi wełniany sweter razem z grubymi skarpetami. Ani razu nie przytuliła się do Shaggego.

Popeye

Dowód: Je dużo szpinaku. Nosi strój marynarza, ale nie był na statku od lat! Lubi tańczyć jak marynarz. Spotyka się z bezbiustnym transwestytą imieniu Olive Oyl. Jego najlepszy przyjaciel nazywa się Pimpuś.

Batman i Robin

Dowód: Ksywka Robina to "Boy Wonder". Prawdziwe imię Batmana to Bruce. Obaj noszą rajtuzy. Są w doskonałej kondycji i lubią pokazywać sobie różne sztuczki z linkami, kajdankami i resztą tego nieczystego sprzętu.

Różowa Pantera

Dowód: Wystarczy spojrzeć.

martus1988
 859  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport humorek

Odpowiedzi

Kasia1978
(krejzolka)(smiech)
mycha2706
No to teraz tylko patrzec jak wyznawczynie ojca dyrektora babcie bedą wyłączac bajki wnukom(wow) Dziwi mnie to,ze jego działalność ma taki posłuch.średniowiecze w poglądach,a maybachem jezdzi(krejzolka) nie wiem czy tak to sie pisze(wow)
mycha2706
Mnie przeraża to,ze on ma swoich zwolenników,ze ludzie są zaslepieni tą jego sektą.Wkurza mnie to ,ze bogaci sie na naiwnosci Bogobojnych ludzi...
Iwona1977
ciekawe co by powiedzial o bajce "Bolek i Lolek" albo "Zwirek i Muchomorek" przeciez pewnie sam je ogladal(grins)(grins)(grins)
Iwona1977
ja tez lubie rozowy kolor(grins)(grins)(grins)
koza54
już kiedyś słyszałam o Tym Tinky Winky z Teletubisiów (smiech) śmiech na sali normalnie.............

(krejzolka) no nie mają się czego czepiać...., niech spojrzą na te bajki gdzie się zabijają (zla)
aneta1262
koza masz racje ja nie puszczam dzieciom takich bajek (grins)
aneta1262
chodzi mi o bajki gdzie sie zabijaja moje lubia ogladac teletubisiow (grins)
koza54
a tych bajek gdzie jest przemoc jest o wiele więcej niż takiż normalnych...(smutna)
beatka7623
Ja to nawet tego nie komentuje Szkoda tylko że wśród księży jest tyle pedofilów Może zgonią to na bajki bo oglądali nie takie jak trzeba brrr (zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.