Menu

Odbijanie

Jeszcze jedna sprawa- jak długo podnosiłyście dziecko do odbicia?? My aszego, 7,5 mca nadal nosimy po wszystkim co zje i wypije. Czasem bardzo długo nie może odbić:( To męczy, bo on coraz większy chłop:(

olena
 669  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie

Odpowiedzi

lolita
Uwazam,ze juz nie musicie tego robic-my bynajmniej nie robimy a w miedzyczasie zawsze mu sie odbije-w nocy nie podnosze go tez juz wogole
olena
problem jest tylko w tym, że on refluksowiec jest:) i jak nie odbije to uleje, zwymiotuje, a w najlepszym przypadku marudzi, popłakuje i dławi się..
lolita
a to co innego-to tez bym nosila az odbije(grins)
monique25
my do 5 miesiaca odbijalismy
Anita21
moj ma 8miesiecy i dalej go ponosimy do odbicia
Anita21
a powiedzcie mi to juz nie trzeba podnosic???
Lexi
Olenia, ja tez mam refluksowca i po jedzeniu sadzam go sobie na kolanko, nawet w nocy (wtedy spi z glowa oparta na mojej piersi). Mam o tyle szczescia,ze odbija mu sie zazwyczaj blyskawicznie ale i tak siedzimy sobie 10-15 minut zeby jedzonko splynelo do zoladeczka (aniol) Wazy juz 8,5 kilo wiec noszenie go za kazdym razem to bylaby udreka (smutna)
Wisienka
Owszem czekam z odbijaniem ale nie koniecznie jeśli nie odbija sie ok 10 min kłade synka spać . Ale nie nosze go tak specjalnie na ramieniu poprostu sobie siadamy .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.