Menu

odbijanie

Kochane mamy mam pytanie: do jakiego czasu powinno się brać po każdym posiłku dziecko do odbicia. Moja córcia ma skończone 8 miesięcy, do tej pory bralismy ją do odbicia po każdym posiłku ( mam na nmysli butelkę z mlekiem i inne płyny ) ale zaczęlam się zastanawiać ostatnio do jakiego wieku powinno się to robić :). Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkie mamy :)

beaula
 899  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko a jedzenie

Odpowiedzi

neti84
Moja Mania ma już pół roku i ja jej już nie biore do odbicia bo albo ją posadze albo położe na brzuszku i samo jej się odbije.
betty
no ja mojej w tym wieku też już nie brałam do góry...
Bozena007
w tym wieku juz nie musisz
Basia1980
Mój Wojtek ma pięć misięcy i już jakiś czas nie biore go na odbicie. W łóżeczku ma podłożoną poduszkę pod materacyk od samego początku także w nocy wogóle nie brałam go na odbicie, żeby nie rozbudzać malucha. Myslę, że możesz spokojnie pozwolić "działać" naturze a niunie sie samo odbije, zwłaszcza że przecieć już nie leży "plackiem". Pozdrawiam:)
KlaudynaK
Staś od kont sam usiadł to go na odbijanko nie brałam. czyli tak od około 8 miesiąca. Wcześniej już też nie zawsze. Samo mu się odbijało, a teraz czasem odbije, czasem nie...
ania242
ja swojego malego bralam do odbijania do 2 miesiecy a tak wogole to mu sie nie chcialo odbijac
ODYNIECKA
To małe jest już za duże na takie odbijanie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.