Menu

Odbiór emerytury

Kochane i Kochani, może wiecie czy można odebrać emeryturę z poczty nie w swoim rejonie? Przykładowo teściowa powinna odebrać (a raczej listonosz przynosi) w Radomiu, no ale jej tam być może nie będzie w tym dniu, więc pieniądze zostaną na poczcie. Czy jest taka możliwość, żeby emeryturę odebrała tu u nas na poczcie? (kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 1962  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse odbiór emerytura pieniądze poczta

Odpowiedzi

ADAMSKA98
raczej w swojm rejonie ,i jak chcesz odebrać za kogoś to musisz mieć upowarznienie od tej osoby ,lub jak ma konto to dajesz im i oni przelewają
clyde22
Na pewno można, ale nie wiem ile czasu zajmie załatwienie tematu.
Spytaj na poczcie, Kochana. U źródła najlepiej...
clyde22
Podejrzewam, że Bestia ma rację. Jeśli teściowa długo nie zabawi, to dać spokój...
Magdzik
Ok, dzięki Wam bardzo(kwiatek) Jeszcze nie wiem, ile teściowa u nas będzie, na razie jest w szpitalu. Pytałam bardziej z czystej ciekawości niż dla samej sprawy(grins)(kwiatek)
margolcia85
a zadzwoń na pocztę i zapytaj :) napewno jest taka opcja - bo co to dla nich za różnica przeciez mama napewno ma z sobą dowód osobisty i pewnie po jego okazaniu otrzyma wypłatę, ale lepiej zapytaj na poczcie.
Magdzik
No dobra, dobra, nie kłócić się(grins) Jak będzie taka potrzeba, to podejdę na pocztę i spytam(kciuki)
clyde22
Magdziu, kłócenia nie ma jeszcze. ;)
Znowu z Bestią się zgodzę, chciałem kiedyś wypłacić kasę w innym oddziale PKO (no muszę powiedzieć). Nie dało rady. Tylko nie mówić mi tu o karcie do ściany płaczu, nie miałem akurat. ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.