Menu

odchody porodowe czy miesiączka?

Jestem 5 i pół tygodnia po porodzie naturalnym, od nie całych 2 tygodni nie plamiłam odchodami porodowymi, macica zdążyła się oczyścić. Wczoraj zaczęłam plamić, dziś to plamienie przypomina początki miesiączki... czy możliwa jest miesiączka tak szybko po porodzie? Dodam, że nie karmię piersią. Po poprzednim porodzie okres dostałam koło 9-10 tygodnia od porodu. I tamten okres był nie do przeżycia, miałam silne bóle jajników jak i całego dołu brzucha, musiałam ratować się lekami przeciwbólowymi. Teraz nie czuję tego bólu tylko lekko krwawię, nawet tego nie czuję. Do lekarza idę za 2 tygodnie. Może, któraś mama miała podobnie?

niki30041988
 504  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie okres po porodzie naturalnym

Odpowiedzi

sque
Myślę, że to początki miesiączki, ja też tak szybko miałam, dokładnie w dniu w którym mineło 6 tygodni połogu dostałam miesiączkę, przez 2 dni prawie jej nie czułam a przez kolejne 5 tak mnie zalewało, że chodziłam nawet 2 razy w ciągu godziny do toalety na zmianę podpasek. Przeszłam tragedię bo praktycznie przez tydzień byłam przez to uziemiona w domu. I również już nie karmiłam piersią.
monikarogalska2
Ja karmiłam piersią i okres dostałam 4 tygodnie od porodu. Okres trwał ok 10 dni później stopniowo się wyregulował podczas kolejnych menstruacji.
renata29
To raczej nie okres.Też miałam coś takiego,że pod koniec połogu znowu zaczęłam krwawić i na pewno nie była to miesiączka.
monikarogalska2
Dodam że ja miałam skąpe plamienie po porodzie ok 6 dni a ta pierwsza miesiączka była bardzo obfita
Iwona1977
ja mialam podobnie,,,,po tygodniu od porodu przestalam krwawic, kilka dni pozniej przyszla polozna ponaciskala mnie na brzuch i od razu znow polecialo , kolejny tydzien ... po miesiacu dostalam normalny okres bo odczuwalam jajniki
Tuptolek
Myślę, że to okres, oj pierwszy najgorszy wiem coś o tym (grins) teraz już będzie lepiej(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.